Skocz do zawartości

Amplituner lub wzmacniacz pod kino domowe 5.1


johndoe

Recommended Posts

Jesli sie nie myle na polce .

Moze i nie nalezy. Wiesz jak to jest. Jesli cos nie koze byc zrobione, daj to do zrobieia komus kto nie wie ze to sie nie da zrobic.

Brat nie interesuje sie zadnymi prawami tylko patrzy czy mu sie zmiesci i kupuje.

I  o dziwo problemow z dzwiekiem nie ma zadnych. Moze po czesci ze bass reflex z przodu jest?

On tam muzyki slucha, filmy oglada i gra w gry.

Wiesz kazdy ustawia jak moze. Nie kazdy ma przeznaczone do tego 30 m pomieszczenia. Wazne by dobrze gralo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.08.2023 o 21:35, johndoe napisał:

Poważnie, to jest Twoja "rada". Lubię oglądać dobra grafikę więc wybrałem tv z wyższej półki, konsole też zawsze mam w najlepszej wersji ale kino domowe za 900zl które miałem od kilku lat jest dla mnie wystarczające bo muzykę wolę słuchać na słuchawkach. Mogę kupić coś droższego ale nie widzę sensu jak nie usłyszę zbytniej różnicy ... Rozumiem że większość osób na takim forum będzie odczuwać roznice ale sprzęt za 10k lub więcej to nie na moje "słuchanie"

Tak poważnie to jest moja rada. Jak masz kupowac plastikowe kino szajsunga to go nie kupuj. Dozbieraj.

JAk kupowałes TV z wyższej pólki to trzeba bylo pomyslec o budzecie na audio. No wybacz.

 

19 godzin temu, Artur Brol napisał:

Moze po czesci ze bass reflex z przodu jest?

nie, bardziej o to że te Jamo graja na tyle słabo że źle ułozony sprzet juz bardziej ich nie papra.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ogólnie temat do zamknięcia bo serwisant naprawił mi kino za 150pln ale dzięki waszym odpowiedzią wiem, żeby sprawić sobie prezent na koniec roku i kupić coś porządnego. Zobaczę jaki budżet uda mi się ogarnąć i zapewne jeszcze raz poproszę o pomoc ale już w konkretnej sprawie.

Jeszcze raz dzięki za pomoc i wskazówki 👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...