Skocz do zawartości

Amplituner z drugą strefą


kurpik

Recommended Posts

Dzień dobry,

 

Poszukuję amplitunera z drugą strefą. Chodzi o pełną funkcjonalność drugiej strefy czyli niezależne źródło dźwięku oraz niezależna głośność. Konkretnie amplituner ma stać w salonie (pierwsza strefa) natomiast na tarasie chcę mieć dodatkowe głośniki (drugą strefą). Chciałbym żeby np. W salonie słuchać dźwięku z tv natomiast na tarasie muzyki ze smartfona połączonego bluetoothem. Bardzo proszę o podanie przykładowych modeli ponieważ ciężko jest znaleźć powyższe informacje w opisach poszczególnych modeli. Tzn. Np. Jest strefa B, ale nie ma informacji czy jest ona niezależna (osobne źródło dźwięku oraz głośność).

Z góry dziękuję za pomoc 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz nie ale tak działa amplituner.

Amplituner kinowy ma taką funkcjonalność. W zasadzie każdy obsługa i wyjsciem głośnikowym Zone 2.

Z tym że jesli amplituner będzie w salonie a Ty na tarasie to nie licz na sterowanie i puszczanie po BT czegoś. To będzie na pewno za daleko.

Telefon i amplituner musza yć w tej samej sieci wówczas jesteś w stanie nim sterować. Dla BT będzie to za daleko.

Miałem tak i sterowanie Spotify działało. Uzywałem.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...