Skocz do zawartości

Zestaw stereo 1000-1500zl używane


adaamm

Recommended Posts

1 godzinę temu, adaamm napisał:

Zestaw stereo 

Na wstępie chciałbym się z wszystkimi przywitać, także witam wszystkich forumowiczów!
Poszukuję wzmacniacza stereo + odtwarzacza CD + tuner radiowy. Sprzęt używany, budżet 1000zl do 1500 max. Posiadam już monitory Monitor Audio BX2 i mają one stać w rogach pokoju, jeszcze nie wiem czy na pułkach/biurku czy na standach (standy posiadam), nie chce ich wymieniać na inne także one mają grać z zestawem. Pokój 11m2 ale może być zmieniany za jakiś czas na pokój 22m2. Zestaw chciałbym połączyć z TV, laptopem, konsola PS3 i PS4, słuchawki a za jakiś czas myślałem o dokupieniu gramofonu. Przeznaczenie to: muzyka 50% (różna od hip hopu, przez trance do disco polo z zaznaczeniem że najczęściej hip hop pl) / PS3 i PS4 30% / film, laptop, tv, radio 20%. Chciałbym zestaw jednej marki żeby to spójnie wyglądało, osobne klocki. Może być to sprzęt z dzisiejszych czasów lub sprzęt mający 10-15 lat pod warunkiem że podłącze wyżej wymienione źródła :)
Myślałem o Denon pma520ae, Marantz pm5004/pm5005, Cambridge audio azur, Rotel ra.
Co byście doradzili, może jakieś inne propozycje, nie potrzebuje mocnego sprzętu ze względu na pomieszczenie. Dziękuję i pozdrawiam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...