Skocz do zawartości

MA + Marantz


Metox

Recommended Posts

Witam

Celowałem w kupno Klipsch rp600 + używka yamahy rn803 a skończyło się na Monitor Audio Silver 100 + Marantz pm7000n. Dostałem fajną, bardzo, nawet bardzo bardzo fajną ofertę na ten sprzęt i nawet jeśli coś, to potem odsprzedam to z niewielką stratą .. o ile wogóle 🙂

Natomiast jako użytkownik od 8 lat wyłącznie kolumn aktywnych, w tym wypadku Edifier R2600 chciałbym się Was podpytać o kabelki,  bo nigdy nie miałem tego problemu.  Potrzebuje 2x2.5m.

 

Z konfekcją
Tellurium Q Blue II
Melodika Mdsc25

Reszta droga

Bez konfekcji
Klitz Ly225s
Melodika Mdc2250
Melodika mdc2400
Qed Ref xt40i
Chord Clearway X

To te z tańszych, mniej wiecej do 500zł za 2x 2.5m.  A i pewnie coś zejdzie z ceny, bo to u jednego sprzedawcy, tylko czekam na dostawe czarnych Silverów.

Wogóle ta konfekcja jest potrzebna? U mnie te Edifiery w ciagu tych 8 lat, to chyba tylko 3 razy byly przestawiane, a widzę, ze kable "zarobione" duźo droższe, to nie lepiej kupic wtyki bananowe na alledrogo, z tego co widze widzę jakieś Nakamichi za 30-40zl za komplet albo Melodiki za 50-60zl i dać elektrykowi do zarobienia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...