Skocz do zawartości

Buczenie przy odsłuchu z cd


wicher123

Recommended Posts

Witajcie. Od paru dni mam taki problem. Gdy puszczam muzykę z cd po ok 30s do 1 minuty zaczyna brzydko brzeczec.Po przełączeniu na tv jest ok. Spowrotem, powrót do cd i problemy. Może ma ktoś jakieś sugestie? Co mogę sprawdzić? Jestem laikiem w tym temacie.

W linku nagrałem koledze mój problem. 

 

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, WaldekA napisał:

Cześć. W pierwszej kolejności sprawdź interkonekty. Później zasilanie. Czy gniazdo jest z uziemieniem.  Jeżeli nie to jedną wtyczkę obróć o 180 stopni. Ewentualnie podłącz optykiem jeżeli masz taką możliwość.

Interkonekty sprawdziłem. Zmieniłem też ich miejsce we wzmacniaczu. Nadal brzęczy. Wczoraj jakby się na jakieś 2 h uspokoiło, dzisiaj znowu charczenie. Reszte rzeczy o których wpomniałeś, chyba nie ogarne sprawdzić :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wicher123 napisał:

Interkonekty sprawdziłem. Zmieniłem też ich miejsce we wzmacniaczu. Nadal brzęczy. Wczoraj jakby się na jakieś 2 h uspokoiło, dzisiaj znowu charczenie. Reszte rzeczy o których wpomniałeś, chyba nie ogarne sprawdzić :(

No to wygląda raczej na usterkę odtwarzacza.  Jak pisał Piotr pozostaje sprawdzić go z innym wzmacniaczem i jeszcze ewentualnie inny CD do swojego wzmacniacza podłączyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...