Skocz do zawartości

Zestaw audio do 1500 zł


Mateusz123

Recommended Posts

Cześć,

 

Poszukuję jakiegoś audio do Tv + słuchanie muzyki + konsola. Proporcje równe 🤣

 

Chciałbym aby dało się łatwo podłączyć do telewizora gdyż z jego poziomu obsługuje Spotify, tidal, konsole i Netflix. Chciałbym wyrobić się w budżecie 1500 zł - używki oczywiście. Przeczytałem kilkanaście tematów na forum odnoście soundbarów i wieży. Rozumiem że to odpuszczamy. Kino domowe 5.1 chyba nie mam na tyle miejsca gdyż pokój 16m kw. Na scialo udałoby się ustawić przód i tylne satelity ale cenowo chyba nic nie znajdę. 

 

Zastanawiam się nad monitorami podstawkowymi plus amplituner kina domowego. Lub jakiś dobry soundbar z subem. Możecie mi polecić coś co warto wziąć pod uwagę? Nie zależy mi na Bóg wie jakiej mocy, stawiam raczej na jakość i wygląd sprzętu. Do 1500 zł chciałbym całość się wymiescic. Ewentualnie jakie modele, serie brać pod uwagę, lub jaki sprzęt? Amplituner kina domowego plus kolumny? Wieża? Soundbar? Monitory z amplitunerem? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mniej więcej zakładanym budżecie możesz kupić malinki wzmacniacz smsl ad18  i do tego monitory elac debut b6.2 elac masz w promce w top hifi a smsla na Amazonie kupisz za 600 zł. Ma wejście optyczne wiec połączysz tv, masz wejście analogowe oraz wyjście na suba jeśli zaszłaby w przyszłości taka potrzeba ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...