Skocz do zawartości

Denon Home 150 - Uprzejma prośba do posiadaczy


abramQ

Recommended Posts

Cześć,

trochę mnie zdziwiło, że Denon nie na swojego community forum, jak np. Sonos. No ale nic, próbuje tutaj, może ktoś pomoże, próbowałem już pisać do supportu Denona, ale tam odpowiada tylko AI i odsyła do FAQ albo dystrybutora, a dystrybutor milczy 😞

Generalnie chodzi mi o sprawdzenie tej opcji, która w manualu opisywana jest jako "Quick Start Mode" - powinna ona wyłączać zasilanie modułów (Ethernet, WiFi, Bluetooth, USB) jeśli ich nie używamy. Niestety manual opisuje jakoś dziwnie warunki wyłączania:

"After around 20 minutes of no operation and no network access after playing music via Ethernet", "After around 20 minutes of no operation and no network access after playing music via Wi-Fi.", "After the Bluetooth connection is disconnected and there is around 20 minutes of no operation and no network access after playing music via Bluetooth.").

I teraz dwa pytania:

- czy powyższe oznacza, że jak dopiero co właczę głosnik, to on i tak przez 20 minut bedzie miał te wszystkie moduły właczone (i będzie siał transmisje po Ethernecie, WiFi, BT)?

- czy "and no network access" dotyczy ogólnie operacji sieciowych? Czyli np. jesli apką po WiFi steruję co ma być grane na głośniku, to on zakłada, że dostęp sieciowy jest używany i nie wyłączy tym sposobem żadnego modułu?

I jedno dodatkowe:

- w instrukcji głosnika piszą, że Bluetooth musi być właczony, kiedy używamy aplikacji HEOS. Czy to konieczne? Nie wystarczy miec tylko włączone Wi-Fi?

Z góry dziękuje i pozdrawiam!

 

 

Edytowano przez abramQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...