Skocz do zawartości

EDIFIER S3000 PRO do salonu 30m to dobry wybór?


KOZBI

Recommended Posts

2 godziny temu, Chmarski napisał:

Nadal to grają Twoje słuchawki z Twoim DAC. Ze wszystkimi ich ograniczeniami. Jeśli nie zejdą tak nisko jak nagrywany sprzęt to nie ma bata żebyś to usłyszał. Nie usłyszysz też niuansików jeśli Twój sprzęt ich nie da rady odtworzyć.

 

Masz rację jak najbardziej, ale...... ,  są ludzie co nie mają możliwości posłuchać tego sprzętu na żywo, zwłaszcza głośników , których już nie ma w sprzedaży , a kupują używki. Nawet odbierając towar osobiście i go słuchając nie wiesz czy zagra tak samo u ciebie, z innym wzmacniaczem w innym pomieszczeniu.  Ja słucham na yutube na słuchawkach ULTRASONE HFI-850 , i jeżeli np. dwa rodzaje głośników są testowane przez jednego gościa w tym samym pomieszczeniu i puszcza ten sam kawałek to można różnice na + czy -  dla ucha myślę odczuć.

Jasne to jest takle "byle co" , ale....  chyba lepsze to niż kupić kolumny w ciemno których się nigdy nawet na youtube nie usłyszało :) 

Np . tu bardzo fajnie to słychać na moich słuchawkach :)

https://www.youtube.com/watch?v=4Ee42udDhi4

i dla mnie zdecydowanie  KEF ale 2x drożej :(  go mogę kupić od np.  FOCAL JM LAB 726 S

a KLIPSCH R-28F  nie mogę znaleźć nic żeby mi zagrał np. taki kawałek Dire Straits

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...