Skocz do zawartości

All-in-one do Dali Zensor 1 w gabinecie 11mkw


cin

Recommended Posts

Hej,

ostatnimi czasy zacząłem zbierać / dostawać w prezencie / polować na CD - w szczególności te, którymi się jarałem 20-25 lat temu.

Wyciągnąłem więc z szafy zakurzone Dali Zensor 1 i muszę do nich dobrać coś z napędem oraz koniecznie radiem FM.

Najprościej i najtaniej Denon M41 (bo już za 1300zł), ale chciałbym mieć pewność, że czegoś fajnego nie przeoczyłem w budżecie do 2500zł.

- Pioneery przestali produkować,

- Yamahy z Pianocraftów mają jeszcze tylko B270D / B370D - mam taki sprzęt w drugim pokoju, więc nie będę dublował,

- Marantz podpadł mi kilka lat temu modelem M-CR511, więc nie jestem zainteresowany M-CR612,

- Denon Ceol - rykoszetem od Marantza nie rozważam tej marki, poza tanim M41 (nie korzystam z żadnego streamingu),

- Taga HTR-1000CD wygląda jak jakiś żart i nie postawię tego paskudztwa na wprost moich oczu,

- Magnat MC 200 - 20 lat temu ta marka mi się kojarzyła z low-endem, coś się zmieniło?

- składanie amplitunera z odtwarzaczem CD (np. Cambridge Audio) to już nie ten budżet i chyba za ambitnie dla małych Zensorów 1.

Coś przegapiłem z produktów nowych, ze sklepu?

Obowiązkowo CD + FM, reszta funkcji ma dla mnie wartość drugorzędną.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...