Skocz do zawartości

Używany zestaw czy outlety/promocje do 3000


FuckinNinja

Recommended Posts

Dzień dobry, Forumowicze! 

Planuję zakupić sprzęt grający i mam na oku 2/3 zestawy używane: 
https://www.olx.pl/d/oferta/denon-kompletny-zestaw-stereo-CID99-IDXTLtb.html?reason=observed_ad + dokupienie gramofonu i okablowania

https://www.olx.pl/d/oferta/zestaw-stereo-marantz-wzmacniacz-pm-6006-i-odtwarzacz-cd-6006-CID99-IDWM08f.html?isPreviewActive=0&reason=observed_ad&sliderIndex=0 + kolumny + gramofon + transmiter bluetooth + okablowanie i do Gdyni mam raczej bardzo daleko, co sprawiłoby znaczne przekroczenie budżetu. Rozważam tę opcję tylko jeśli to byłby bezkonkurencyjny zestaw. 

https://www.olx.pl/d/oferta/zestaw-stereo-harman-kardon-kolumny-jamo-CID99-IDXztg8.html + gramofon i okablowanie. 

Inną opcją jest składanie sprzętu nowego, za który cena z okablowaniem zamknie się w okolicach 3k. I tutaj jestem otwarty na sugestie i porady. 

Sprzęt grać będzie w salonie 20m2. Zależy mi głównie na niewygładzonym brzmieniu góry i środka. Dół powinien brzmieć miękko i nie wybijać się. Słucham głównie jazzu, rocka, bluesa i mocniejszego grania stonerowego i szeroko pojętego metalu i post-metalu. 

Z góry dzięki i udanego Nowego Roku! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Każda z tych marek jest dobra.

Pewnie też każdy, słuchając ich będzie miał inne zdanie, na temat dźwięku.

Musiałbyś sprzęt sam przetestować, najlepiej u siebie.

Ciężko dokładnie wskazać,  co będzie spełniało twoje wymagania. Każdy z nas trochę inaczej słyszy.

Sprawdź czy gdzieś nie ma np. używanego cxc, lub cxc v2, Audiolab cdt 6000. To są transporty. Do tego dobry wzmacniacz z przetwornikiem i już. No oczywiście kolumny też będą potrzebne 😁

Denon PMA 600 NE np. U mnie kosztuje 350 euro. Nowy Denon DCD 600 NE kosztuje 260 euro. Też nowe.

Komplet za 610 euro. Zamknie się w tej sumie 2600? 

Tylko powtórzę,  wszystko musisz sam przetestować, niestety.

Sprawdź wszystkie sklepy, ich ofertę nowych, modeli demo i tego co ktoś oddał do sklepu przy zakupie nowego zestawu. Czasem możesz fajne rzeczy znaleźć.  Tak bym chyba zrobił, będąc w takiej sytuacji.

Może znajdzie się coś za kilka złotych więcej, ale bedziesz z tego zadowolony. 

Biorąc coś że sklepu przez internet masz prawo zwrócić, używane jak się nie spodoba nie odeślesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś by się z tego znalazło, ale Cambrige za drogie nawet używki, a Denon w Polsce też droższy niż 610 eur. 

Na pewno będę chciał odsłuchać przed zakupem i na pierwszy ogień pójdzie ten modyfikowany zestaw Denona, bo wygląda najbardziej kusząco. Problem w tym, że do Krakowa też mam kawałek z zachodu i tak jeździć i odsłuchiwać po całej Polsce, to nie dam rady :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.01.2024 o 13:43, Artur Brol napisał:

Czasem myślę że gdyby ktoś poszukał poza PL sprzetu , to czasem, razem z przesyłką zapłaciłby mniej.

A to ja Ci już odpowiem, że bardzo często wyjdzie taniej, a często wyjdzie dużo taniej niż kupując w PL ;) OT taki z nas bogaty kraj, że na zachowanie trzeba robić zakupy bo taniej 😜

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...