Skocz do zawartości

dwa razy spalil mi sie subwufer, czemu


Recommended Posts

hej

 

w scianie mam gniazdgo w gniazdku mam rozgaleziac na 4 gniazdka w jednym znich jest lampa z abazuremdrugi rozgaleziacz na 3 gniazdka (z 3 wtyczkami od tv) w kolejnym kolejny rozgaleziacz na 5 gniazdek do komputera i monitora + do gloznika .. glosnik creatiuve 5+1 subwufer i glosniczki

 ten rozgaleziacz do tv ostatnio dokupilem i ma on przycisk do wlaczania i wylaczania by zasilacze mi sie nie grzaly

 nie wiem czy to ma zwiazek ale jak go dokupilem to tego samego dnia subwufer glosnika zaczal mi buiczec i sie grzac (mimo ze nie wiem czy to moze miec zwiazak bo w ten rozgaleziacz glosniek nie jest wlaczony a od drugiego rozgalaziacza subwufer odziela dosc masywny zasilacz  na kablu zasilajacym)

 mialem zapasowy subwufer tez od cerativa tylko modelu 2+1 i zmienilem i dzialal dobzre poki nastepnego dnia sie okazalo ze zamilkl, reszta tj glosniki male dzial normalnie ale bez basu nie da sie sluchac

co moze byc przyczyna ze 2 subwufery spalily mi sie w ciagu praktyczni ejednago dnia - wczesniej dzialaly przez lata

 

 sytuacje oceniam jako masakra totalna,  niepowetowana strata, zwlaszcza ze mam bardzo malo kasy 

 

tnx za odp

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...