Skocz do zawartości

Technics 1060 + SA-EX140 + SH-GE70


monik1984

Recommended Posts

Dzień dobry miłym Panom.

Szukam człowieka, który ze swoją wiedzą i doświadczeniem jest w stanie poświęcić swój cenny czas i zastanowić się, czy takie karkołomne połączenie może zaistnieć.

Amplituner SA-EX140 pracuje razem z korektorem SH-GE70 i wszystko gra. Chciałabym jednak, żeby pracował z nimi zestaw Technics SC-CA1060 (tylko wzmacniacz) ze wskaźnikami wychyłowymi.

Jest to możliwe? Załączam poniżej zdjęcia wyjść z tych komponentów żeby było wiadomo o co chodzi.

Nie chodzi mi o żadne dodatkowe efekty audio, tylko o efekt wizualny.

Zdjęcia od góry: SC-CA1060 (przód, tył), SA-EX140, SH-GE70.

1060.jpg

1060 1.jpg

140.jpg

70.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno dawno temu w odległej przeszłości kiedy jeszcze moc technicsa była ze mną miałem taki korektor wraz ze wzmakiem, cd i tunerem.

Wszystko pięknie podłączone przez korektor i te paseczki tak pięknie skakały. Sama radość, więc jeżeli chodzi tylko o  skakanie owych paseczków to spróbowałbym następującego podłączenia :

cd rec out - korektor tape playback. Dodatkowo od frontu korektora znajdują się po prawej stronie dwa przyciski jeden z nich tape i prawdopodobnie powinien być wciśnięty.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ADAM7 napisał:

Dawno dawno temu w odległej przeszłości kiedy jeszcze moc technicsa była ze mną miałem taki korektor wraz ze wzmakiem, cd i tunerem.

Wszystko pięknie podłączone przez korektor i te paseczki tak pięknie skakały. Sama radość, więc jeżeli chodzi tylko o  skakanie owych paseczków to spróbowałbym następującego podłączenia :

cd rec out - korektor tape playback. Dodatkowo od frontu korektora znajdują się po prawej stronie dwa przyciski jeden z nich tape i prawdopodobnie powinien być wciśnięty.

 

Dziękuję pięknie kolego ale niestety nie pomogłeś ani trochę. Nie o to pytałam. Korektor chodzi. Słupki skaczą ale czy można poczarować żeby dodatkowo wskazówki hulały w drugim wzmacniaczu. Chcę połączyć dwa wzmacniacze a nie chcę eksperymentować bez jakiejkolwiek konsultacji z kimś, kto ma taką wiedzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...