Skocz do zawartości

Google chrome cast 4k + denon 2600h czy zadziała ?


Recommended Posts

Cześć,

Mam wzmacniacz do kina domowego denona 2600h i niestety słabszy telewizor tcl 615p na którym zacina się wbudowany system że jest to uciążliwe w użytkowaniu. Mam zamiar kupić google chromecasta 4.0.  Pytanie jest następujące czy jest możliwość podłączenia chromecasta bezpośrednio pod wzmacniacz a następnie puszczenie obrazu na TV ? Obecnie dźwięk leci przez kabel optyczny i z tym problemów nie ma ale telewizor jednoczeście wypuszcza dźwięk ze swoich głośników i wzmacniacz ze swoich. Jak wyciszę telewizor to dźwięk leci tylko z głośników ale na ekranie jest ikona o wyciszeniu telewizora a przy cichych scenach i ustawieniu głośności na 1 zakres słychać "echo".  Telewizor ma jeszcze wejście hdmi arc. Korzystałem już w przeszłosci z jakiegoś 10 letniego lg w którym problemów z ustawieniami dźwięków nie było z nowszego samsunga i wszystko działało prawidłowo a tcl ma tak okrojone ustawienia dźwięku, że nie mogę sobie z tym poradzić.  W załączonych zdjęciach to wszystkie ustawienia dźwięku do jakich mam dostęp. 

IMG_3593.JPEG

IMG_3594.JPEG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...