Skocz do zawartości

Jaki rzutnik do użytku domowego z WiFi i SMART


B_A_R_T

Recommended Posts

Na wstępie pozwólcie, że się przywitam:) Moje pytanie dotyczy porady w zakresie wyboru rzutnika do małej salki do ćwiczeń. Bieganie na bieżni wpatrując się w białą ścianę bywa nudne dlatego postanowiłem zamontować rzutnik. I tu pojawił się problem z wyborem. Chciałbym urządzenie które będzie można wykorzystać zarówno w pomieszczeniu (w zimę) jak i na zewnątrz, kino letnie na tarasie. Chciałbym coś co ma WiFi i Smarta by odpalić Playera czy Netflixa. Czy możecie polecić coś w budżecie do 2500 z takimi funkcjami? Wstępnie myślałem nad EPSONEM CO-FH02 ale on nie ma możliwości montażu na wieszaku sufitowym.... Proszę o wsparcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś takiego Ciebie  zainteresuje ...

Wbij w wyszukiwarkę:

 

Nebula Capsule3 Mini Beamer, Smart Projektor, 1080p, WLAN, 200 ANSI-Lumen, Tragbarer Beamer, mit GTV, Netflix Vorinstalliert, Dolby Digital, 120-Zoll Bild,integrierter Akku, 2,5

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim-nie ma sensu cytować go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gmow1977 napisał:

Może coś takiego Ciebie  zainteresuje ...

Wbij w wyszukiwarkę:

 

Nebula Capsule3 Mini Beamer, Smart Projektor, 1080p, WLAN, 200 ANSI-Lumen, Tragbarer Beamer, mit GTV, Netflix Vorinstalliert, Dolby Digital, 120-Zoll Bild,integrierter Akku, 2,5

Bardziej myślałem o czymś "klasycznym". Nie jest mi potrzebny mobilny projektor po poza dom nie będę go wynosił. W sali do ćwiczeń będzie podwieszony pod sufitem a w lato okazjonalnie wyląduje na tarasie. Propozycja fajna ale chyba poza budżetem jaki na to przeznaczyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...