Skocz do zawartości

Wzmacniacz Rotel RA-1062 i amplituner Denon AVR-3313 razem. Czy to się da pożenić?


Recommended Posts

Cześć

Posiadam amplituner Denon AVR-3313 i wzmacniacz Rotel RA-1062. Generalnie bardziej zależy mi na stereo, jednak kino czasami też fajnie mieć. Poza tym Denon daje AirPlay-a, co przy codziennej egzystencji daję wygodę w korzystaniu z Apple Music czy radia internetowego. Świetnie się sprawdza gdy muzyka jest tylko tłem codziennego życia i obowiązków.

Idąc do brzegu. Czy posiadając oba klocki da się je tak połączyć, aby Rotel działał jako końcówka mocy dla przednich głośników w kinie i jednocześnie mógł działać z tymi samymi głośnikami przednimi z kina jako samodzielny wzmacniacz? Do Rotela chciałbym podłączyć odtwarzacz CD Rotela oraz gramofon Audio Technica.

Od jakieś czasu szukam w Internecie odpowiedzi na moje pytanie, jednak puki co bez konkretnej odpowiedzi. Znalazłem informację, iż nie każdy wzmacniacz może działać jako końcówka mocy. Jak jest z moim Rotelem?

Jest w ogóle szansa pożenić to ze sobą? Czy może totalnie źle kombinuję? Pomóżcie proszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...