Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Monitor Audio Bronze 5


Lucas sr86

Recommended Posts

Hej. Tydzień temu zakupiłem kolumny Monitor Audio Bronze 5. Podłączyłem je do amplitunera który miałem w domu, Denon avr-x250bt. Niestety gra to tragicznie, o basie można pomarzyć. Jaki wzmacniacz proponujecie do 1000zl (używany). Słucham głównie rap, pop, źródło Tv.  Czy Nad c326bee byłby dobrym wyborem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lucas sr86 napisał:

Jacka brak, jednak to nie problem.

Hk 980 mam 15 lat od nowości i nie ma z nim żadnych problemów. Stosunek ceny do jakości jest celujący. Dźwiękowo z tych płaskich z bardzo dobrym basem. To co jest fajnego w tym dźwięku to, że przy włączonym source direct dźwięk odrywa się od kolumn. W porównaniu z demonem, który teraz posiadasz to przy hk 980 bas z papci cie wywali uderzeniem jak i kontrolą.

 

Polecam też hk990 z tym że już jest droższy. 

 

Poza tym całym zamieszaniem ze wzmacniaczem to i denon powinien dostarczać niskich częstotliwości, marnej jakości ale jednak. Sprawdź czy przy słuchaniu muzyki.

1. Bas pojawią się w innych częściach pokoju niż w docelowym miejscu odsłuchowym.

2. Bas pojawią się dopiero po mocnym odkręceniu głośności.

3. Jakie masz teraz ustawienia korekcji barwy dźwięku?

Edytowano przez Nie wszystko wiedzący
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...