Skocz do zawartości

Jakie kolumny do Taga Harmony HTA-25B V2


Wojtek870

Recommended Posts

Witam jak w temacie poszukuję czegos do tego wzmacniacza dodam ze posiadam też subwofer Taga Harmony TSW-60 oraz FiiO BR13  szukam kolumn które to uzupełnią muszą to być podstawki będą stały na sporej komodzie pod tv pomieszczenie około 18m budżet na razie niewielki do max 1000zl parę kolumn które zwróciły moją uwagę:

Taga Harmony azure b-40 v.3 

Klipsch r-51m 

Heco Aurora 200 

Może coś doradziće słucham wszystkiego ale lubię szczególnie muzykę Jezz/Rock/Filmową 

Kolumny maja być tymczasowe za jakiś czas bedzie zmiana na cos lepszego na razie ma po prostu cos grac w tym budżecie 

Pozdrawiam serdecznie i liczę na odpowiedzi.

Niech muzyka będzie z wami ;)

 

 

Dodam też ze chce nowe kolumny nie z olx wiem ze mogł bym dostac lepsze ale chce nowe 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Odsłuchałeś?

 

Kolumny dotrą do mnie jutro nie moge się juz doczekać na pewno napiszę kilka zdań pozdrawiam 

 

9 godzin temu, Killer121 napisał:

Jeśli odpowiadają Ci nota 250x to może warto pomyśleć nad 260x w topie za tysiaka są. A 250 oddać ?Wiec budżet idealny a moxe elac debut ? 

Rozważałem taka opcję jednak prócz względów czysto muzycznych jak i estetycznych kluczowy był dla mnie gabaryt myślę że Nota 250x będą dla mnie wystarczająco dobre mam tez suba wiec basu mi nie zabraknie puki co to przejściowa opcja myślę ze moze na rok w planie mam inne kolumny ale na razie są inne wydatki pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A wiec Witam ponownie 

Kolumny dotarły i jestem zadowolony z 1 wrażenia minęło troszkę czasu dlatego ze się przeprowadziłem w starym domu odpaliłem je i troszkę grały 1 wrażenie było pozytywne nawet bez suba jak na tak małe kolumny grają bardzo szczegółowo nie mam może jakiegoś doświadczenia z innymi podstawkami bo wcześniej grały u mnie podłogowe Wilson Raptor 5 z Yamaha Rx v 377 byłem też zadowolony jednak przeprowadzka zmusiła mnie do zmiany na cos mniejszego mimo iż salon wielkością podobny około 16m Zmianę całego zestawu uważam za udaną kolumny z kazdym dniem grają lepiej dostają większej głębi średnica jest świetna basu mi nie brakuje nawet bez odpalonego suba nie jest go dużo ale wystarczajaco jedyne czego troszkę mi brak to wysokie tony są ale troszkę jak by reszta pasma je przysłaniała może to kwestia wygrzania i ustawienia a moze się czepiam myślę ze w tej kwocie 899zł nie ma sie co czepiać wzmacniacz i kolumny zgrywają sie b.dobrze myślę ze to dobry zestaw na początek przygody i zaspokojenia ciekawości co do tej Hybrydy Taga jest w porządku gra wciągająco i nie chce się przestać tego słuchać.

Odpowiem tez na pytanie kolumny kupiłem w ciemno ;)

Pozdrawiam Forumowiczów 

 

IMG20240216142647.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Piotr Sonido napisał:

No to super że Ci siadło.

Telewzior widze że jest pod duzym skosem. To jest tak wysoko względem Twojego miejsca odsłuchu?

 

To zdjecie ze starego adresu teraz wyglada to podobnie ale nieco inaczej siedzące na sofie głowę mam na wysokości kolumn gdzieś na wysokości wysokotonowego  głośnika wiec chyba prawidłowo.

Pozdrawiam 

IMG20240226073532.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie no jest telewizor wysoko. Zacierasz głowę do oglądania i nawet o tym nie wiesz.

Nie potrzebna tam taka szafka jest. W sensie nie wnikam co w niej jest :) Żeby nie było. Tylko pod TV to średnio

Jeszcze trochę i byłby ewidentnie pod sufitem.

Kiedyś to zmień. Daj go niżej. Komfort oglądania się poprawi

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2024 o 07:30, Piotr Sonido napisał:

No nie no jest telewizor wysoko. Zacierasz głowę do oglądania i nawet o tym nie wiesz.

Nie potrzebna tam taka szafka jest. W sensie nie wnikam co w niej jest :) Żeby nie było. Tylko pod TV to średnio

Jeszcze trochę i byłby ewidentnie pod sufitem.

Kiedyś to zmień. Daj go niżej. Komfort oglądania się poprawi

 

To fakt i cenna uwaga wiem ze jest wysoko ale w przyszłości ma byc nieco  większy teraz to tylko 55" a komoda jest wysoka ze względu na małe dzieci które wszystko ściągają  poprzednie podłogowe oberwały bo jedna zaliczyła upadek w przyszłości na pewno będzie niższa i tv nico niżej dzięki za radę jestem tego świadom 

Pozdrawiam ;)

1 minutę temu, Wojtek870 napisał:

To fakt i cenna uwaga wiem ze jest wysoko ale w przyszłości ma byc nieco  większy teraz to tylko 55" a komoda jest wysoka ze względu na małe dzieci które wszystko ściągają  poprzednie podłogowe oberwały bo jedna zaliczyła upadek w przyszłości na pewno będzie niższa i tv nico niżej dzięki za radę jestem tego świadom 

Pozdrawiam ;)

A i sufit jest znacznie wyżej to poddasze i tam zaczyna się skos 😂🤣 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...