Skocz do zawartości

Słuchawki bluetooth nauszne kontra kabel


Recommended Posts

Cześć, mam słuchawki Hifiman Deva (wersja bez bt). Ostatnio coraz rzadziej po nie sięgam. Powodem może być to, że namnożyło mi się komputerów na biurku (na różnych pracuję), więc wychodzi na to, że nie za bardzo chce mi się je przepinać albo kabel się pląta ;D.
Co jakiś czas zastanawiam się nad słuchawkami BT.
Moje pytanie jest takie czy jestem w stanie kupić słuchawki, które na BT będą porównywalne do mojej Devy i nie musi to być Deva BT. Chodzi mi o jakość dźwięku, wielkość sceny itd. w tym sensie, żeby nie było to znaczące pogorszenie.

Słuchawki głównie do muzyki - uniwersalne, ponieważ choć moim ulubionym gatunkiem jest rock to słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho.
Jak będą angażujące w giercowaniu to też fajnie, ale nie jest to pierwszy wymóg. Moja Deva średnio przypadła mi do gustu w tej kwestii, więc gram na głośnikach.

Sprzęty to PC windows (yt, mp3, spotify), ipad, iphone, macbook pro (yt, apple music).

Jaki nadajnik musiałbym dokupić do PC? Mam jakiś tani BT 5.0 Edimaxa BT-8500 - nie widzę, żeby on wspierał jakieś lepsze kodeki audio.
Moja Deva z PC połączona jest przez FiiO E10K Olympus 2.

Słuchawki raczej nauszne do 2k.

 

Edytowano przez Wequu A
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...