Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Avance 670AV oraz osobny pod 630AV


Cosmo

Recommended Posts

Szanowni państwo, w związku z przeprowadzką postanowiłem przebudować swój domowy zestaw audio.

Na potrzeby salonu chcę zostawić w stereo 670AV a w osobnym pomieszczeniu pod zestaw komputerowy uruchomić 630AV.

Aktualnie 670AV mam podłączone pod onkyo sr608 co przestało się sprawdzać przy stereo i bardzo mocno brakuje góry a do tego ciężko zrozumieć dialogi np. w filmach.

 

630AV pod bazę komputerową to zastanawiam się nad

https://www.smsl-audio.com/portal/product/detail/id/566.html, widziałem że ta marka w ostatnich latach stała się bardzo popularna i zbiera dobre opinie

Natomiast nie mam kompletnie pojęcia co zrobić z kwestią salonu, na pewno chciałbym pójść w stronę wzmacniacza zamiast amplitunera ale kompletnie nie wiem jak to rozegrać.

Budżet pod salon może być do 3-4tys zł, używany czy nowy bez znaczenia dla mnie, zasilanie czy kable audio odseparowałem w salonie pod zestaw audio, jeśli chodzi o zastosowanie to głównie filmy i muzyka jazz,rock, czasem coś z niskim, wyczuwalnym dołem

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...