Skocz do zawartości

Dali Oberon 7C + Sound Hub Compact - nie jestem w stanie sparować systemu


DaliOberon7C

Recommended Posts

Witam serdecznie, 

Przejrzałem forum w tym temacie ale niestety wątek chyba nie był nigdy poruszany. 

Od wczoraj jestem posiadaczem zestawu Dali Oberon 7C + Sound Hub Compact, po wielu próbach oraz przeczytaniu wszystkich instrukcji o każdym produkcie osobno i przewertowaniu internetu niestety nigdzie nie jest poruszony temat braku połączenia między Hubem a głośnikami. Stosuję się do instrukcji jak parować urządzenia i niestety ale diody które migają cyklicznie, nie zatrzymują się w odpowiedniej pozycji "ponoć" zaprogramowanej defaultowo na lewy głośnik/kolumnę... Po kilkunastu próbach dokopałem się, że może kolumny były parowane wcześniej i żeby je zresetować wraz z hubem co uczyniłem ale niestety nadal nic. Jedyny moment który odkryłem kiedy hub łączy się z kolumnami to gdy manualnie ustawię funkcję Bluetooth z pilota, wtedy wydobywa się dźwięk połączenia kolumny z hubem ale dioda nadal "zapie****" jak szalona po wyborze pozycji głośnika, a kolumna sama się wyłącza po upływie jakiegoś czasu mimo, że jest puszczona muzyka poprzez połączenie bluetooth z telefonem, zmieni się dioda z zielonego światełka na czerwone. Przy takim podłączeniu jestem w stanie słuchać muzyki na jednym poziomie głośności, nie mogę dać ani w górę ani w dół, jedynie mute do momentu wyłączenia się kolumn. 

Zauważyłem też, że jedna kolumna ma jakby wybielony jedną pozycję po której cyklicznie maszeruje dioda przy parowaniu, czego nie ma w drugiej kolumnie(zdjęcia w załączniku) nie wiem czy to ma znaczenie.

Mam nadzieję, że jest tu ktoś kto zna się na tym sprzęcie i mi doradzi bo jednym palcem jestem już na kliknięciu zwróć produkt.

IMG_1792.jpeg

IMG_1793.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...