Skocz do zawartości

Używany zestaw stereo do 5000 zł


Piotr8

Recommended Posts

Dzień dobry

To mój pierwszy post więc chciałbym się przywitać i prosić o radę w doborze używanego sprzętu stereo. Chciałbym zaadaptować pomieszczenie w piwnicy o wymiarach 4,4m x 3,8m - 16,5m2 do głośnego słuchania muzyki. Chcę w tym  pomieszczeniu wykonać adaptację akustyczną. W pomieszczeniu sprzęt będzie usytuowany na krótszej ścianie oddalony odpowiednio od ściany. Chciałbym przeznaczyć na zakup  wzmacniacza i głośników stereo około 5-6 tys. zł. Muzyka jaką słucham to elektronika, jazz, chillout i ambient. Do zestawu podłączę bluesound node i muzyka będzie odtwarzana z tidal hi-fi.

W salonie obecnie użytkuję Naim atom oraz kolumny buchardt audio s400 i jestem bardzo zadowolony z tego zestawu, natomiast do piwnicy zastanawiam się nad zakupem Nad 356bee z kolumnami Bowers&Wilkins 863 tylko nie wiem czy nie będą za duże do tego pomieszczenia. Oczekuję czystego dźwięku z dobrą sceną i mocnym mięsistym basem.
Proszę o opinie i polecenie fajnych zestawów stereo, które zagrały by w takim pomieszczeniu.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...