Skocz do zawartości

Zestaw audio - co lepsze od CEOL n12? - CD + Airplay + TV + multiroom


yankki

Recommended Posts

Cześć,

im więcej przeglądam, tym mniej wiem. A nie mogę trafić na temat pasujący 1:1.

Rozglądam się za zestawem audio do odsłuchu CD, odsłuchu z AirPlay oraz podłączenia TV. Nie chciałbym się ograniczać przyszłościowo - obecnie 2.0 pewnie w zupełności wystarczy ale nie chciałbym się zamykać. A może lepiej wybrać zestaw 2.0 teraz a w przyszłości wymienić całość lub tylko jednostkę centralną? 

Brałem pod uwagę CEOL n12 ale ilość negatywnych opinii mnie hamuje przed zakupem (może błędnie).  Na start wystarczą mi 2 głośniki (monitory?) + jednostka centralna z cd. Budżet podobny do CEOL, aczkolwiek, jeśli to ma być bardziej przyszłościowy sprzęt to max 4k. 

 

Błagam - pomóżcie. :)

Edytowano przez yankki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem podobny dylemat. Sprzęt dobierałem do pokoju 27m2 w bloku więc niezbyt głośno. Wybrałem Denona N12 i oto moja ocena.

Plastikowa obudowa / wymieniłem z Kruger&Matz km 1908 lampowy wzmacniacz aluminiowa obudowa jakość o wiele lepsza/ jednak z funkcjami które zdecydowały o jej zakupie.

Dołączone kolumienki / plastik/ słabej jakości  - od razu trzeba pomyśleć o subwooferze. Zestaw zaczął żyć po podmianie kolumienek z K@M. 

Ogólnie jestam zadowolony z Denona - na rynku małych wież jest posucha w cenie 3tys nie ma co wybrać a Denon ma możliwość podpięcia subwooffera co podwyższa w sposób nieoceniony jakość dźwięku. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sie przesiadłem z K&m ale 1524....

 

Dodatkowo wczesniej szukalem czegos jak ceol yamaha. Co zdecydowalo ze wzialem osobne klocki? 

zabawa wygląd gadzeciarstwo mozliwość zmiany...nieodsluchiwalem tego wczesniej. Sprzęt w 100% uzywany w cenie dużo niższej niż 2k za całość.

Obecny skład mx3s wiim pro i noty 250 i panasonic s52... spiete wszystko pod wiima czyli tv i dvd a wiim jako transport do toppinga. wiem szału nie ma ale widzę same plusy...

wybudzanie i przełączanie się urządzeń bez użycia pilota (glosnik ciszej trzeba pilota albo wiima odpalic).

Miało być z cd ale jak okryłem streaming to cd dla mnie może nie być (tidal wersja srednia) a jak masz dużo cd to może dysk nas postawić?

Zajmuje ten zestaw mało miejsca oprócz dvd wiadomo

Minusy bo też takie dla mnie są 2 piloty plus apka wiim...

Więcej kabli do schowania.

To moje 1 audio nie licząc mini wieży 

Jeśli maly klocek ale masz miejsce i chęci na osobne cd to może wiim amp (masz od razu striming) a kolumny zależne od powierzchni pokoju (u mnie 12m2) Aurory 300 a jak podłogówki to może nota 550 (tutaj jestem swieżak) a transport cd nawet jakieś state dvd czy cd (branża moze cos poleci) ja mam tego Panasa za 100zl i mi odpowiada ale jak pójdziesz w streaming to łatwiej zlikwidować.

W 3 tys się zmiescisz

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...