Skocz do zawartości

Kolumny do Denon PMA 425R


Rufus

Recommended Posts

Witam wszystkich.

To mój pierwszy post na forum i od razu proszę o poradę.

Posiadam leciwy zestaw stereo Denon, który gra na PMA 425R i jeszcze starszych Tonsilach ZGC30. 

Z uwagi na przeprowadzony remont mieszkania, kolumny te nie pasują do wystroju wnętrza i są zniszczone wizualnie (sam mam je z 30 lat).

W związku z tym myślę o zakupie nowych kolumn podstawkowych/półkowych w budżecie ok 1000 zł, które powinny dobrze nagłośnić pokój 24 m2 głównie muzyką rockową z epoki sprzętu (lata 80-90)

Celuje w Klipsch RP-51M - czy to dobry wybór z tym sprzętem?

Z góry dziękuję za komentarze i podrzucenie konkurencyjnych rozwiązań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten wzmacniacz, teraz mam PMA-725R, też polowałem na monitory. W moim przypadku padło na Dynaudio emit 10 i skok jakościowy w stosunku do poprzednich Jamo E 570 był bardzo duży, sam się zdziwiłem jak te małe paczki grają wiele większym dźwiękiem. Piszę o tym modelu bo widzę że jeszcze można upolować je za około 1200 (używki) więc lekko nadszarpnął byś budżet. Pozostają jeszcze kwestie mocy bo te mikrusy też lubią mocniejsze wzmacniacze czyt. wydajne prądowo, ja kupiłem emity do 725R więc nie wiem jak zagrały by u ciebie, z twoją akustyką i resztą toru, u mnie wiim pro plus (m.in spotify/nokia stremming box 800 po optyku), melodica purple rain. Najlepiej gdy byś miał jakąś możliwość odsłuchu z twoim wzmakiem :) Może koledzy doradzą co by było lepsze dla ciebie te emity czy propozycje powyżej .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...