Skocz do zawartości

Yamaha RX-V479


Djdiaguuu

Recommended Posts

Mam problem z amplitunerem Yamaha RX-V479. Po podłączeniu dowolnego urządzenia do HDMI IN (niezależnie od portu, kabla i urządzenia) obraz, który wychodzi przez HDMI OUT do projektora Samsung The Freestyle 2 gen, jest różowy zamiast czarny. Zmieniałem kable i nie ma poprawy. Na telewizorze LG i Samsung wszystko działa poprawnie. Projektor podłączony do innych urządzeń przez HDMI również działa. Infolinia Samsunga mówi, że problem występuje, ponieważ nie jest to amplituner Samsunga. Różowy obraz dotyczy rozdzielczości 1920x1080, a w przypadku rozdzielczości 720x576 (bodajże, nie mam pewności) obraz na chwilę się pojawia, a następnie zmienia się na czarny. Czy ktoś ma jakiś pomysł, jak to można naprawić? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Djdiaguuu napisał:

Infolinia Samsunga mówi, że problem występuje, ponieważ nie jest to amplituner Samsunga.

Hehe, serio czy jaja ktoś sobie robi na tej infolini? :)

A czy w instrukcji projektora masz zastrzeżone, że jest kompatybilny tylko z amplitunerem Samsunga. Poza tym, to znajdź jakiś sensowny amplituner Samsunga :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, AutoPirat napisał:

Hehe, serio czy jaja ktoś sobie robi na tej infolini? :)

A czy w instrukcji projektora masz zastrzeżone, że jest kompatybilny tylko z amplitunerem Samsunga. Poza tym, to znajdź jakiś sensowny amplituner Samsunga :D 

W instrukcji brak zastrzeżeń. Niestety ta infolinia to jakiś nieśmieszny żart. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, AutoPirat napisał:

Ostatnio dzwoniłem na infolinię banku i odebrało AI. W końcu udało się połączyć z żywą osobą. Na koniec złożyłem reklamację na "tego" kretyna :D 

Może to z AI rozmawiałeś?

Nie, ewidentnie babka. Jeszcze za plecami ktoś jej gadał. Łączyła się zdalnie do projektora i coś tam grzebała i bez zgody sformatowała go. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...