Skocz do zawartości

Głośniki + wzmacniacz do komputera 1500zł


Recommended Posts

Witam, poszukuję audio do komputera do 1500zł. Posiadam iFi Zen Dac v2 i z tego co rozumiem może on robić jako DAC do głośników pasywnych, jeśli się nie mylę. Chciałbym dobrać do tego jakiś wzmacniacz i głośniki, które grają troszke cieplej niż monitory odsłuchowe oraz posiadają dosyć fajny bas, który będzie dawał przyjemność w grach FPS lub opcja na później dodanie subwoofera. Znalazłem taki zestaw jak :

2.1 Edifier S360DB

Edifier S2000MKIII

Edifier S1000W

Tutaj powstaje pytanie, ponieważ czytałem ciekawy komentarz o tym, że jeżeli zepsuje się nam amp w takim zestawie to znów musimy szukać nowych głosników i zastanawiam się na ile to jest prawda. Czy zestaw Edifier wytrzyma 2-3 lata i padną czy może będą działać bez problemu 5-10 lat? Jeżeli zdecyduję się na np  S2000MKIII lub maksymalnie S1000W czy takie głośniki posiadają wystarczająco dużo basu aby nie było potrzeby na subwoofer? 

Druga opcja to połączenie JAKIŚ głośników + wzmacniacz + iFi zen Dac v2. 

Trzecia opcja dac/amp w jednym + głośniki. 

Wiem, że budżet jest mały ale myślę, że opcja 2 lub 3 jest lepsza jeśli chciałbym dodać subwoofer po jamiś czasie tylko zastanawiam się jaka będzie różnica między tymi opcjami? Co da mi posiadanie wzmacniacza i amp oddzielnie a co jeśli kupię dac/amp w jednym? Będę wdzięczny za pomoc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...