Skocz do zawartości

Tani wzmak stereo do Dali Concept 6


Izzyvitfam

Recommended Posts

Przed chwilą, Izzyvitfam napisał:

A taka konstrukcja jak quadral quintas 5000 II w zestawie 5.0? Taki zestaw za 650 pewnie do nego stoi niedaleko 😁

Tych nie znam, znam Quintas 6500, czy 6650, gdzie stereo mozesz kupic pewnie za jakies 800pln. Jako nowe? Ciezko, zeby je przebic chyba, jesli poruszamy sie w budzecie do 1k. Wbrew pozorom i cenie, to graja wedlug mnie lepiej, niz chocby Taga, drozsza 606 na przyklad ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
6 minut temu, no_i_fajnie napisał:

Tych nie znam, znam Quintas 6500, czy 6650, gdzie stereo mozesz kupic pewnie za jakies 800pln. Jako nowe? Ciezko, zeby je przebic chyba, jesli poruszamy sie w budzecie do 1k. Wbrew pozorom i cenie, to graja wedlug mnie lepiej, niz chocby Taga, drozsza 606 na przyklad ;) 

Niestety, daleko i za 1300, więc pytanie czy iść w te dali concept 6 i krugera (ew używany mx3) czy kupić te Quadral Quintas 5000 II w zestawie 5.0 i polować na jakiś amplituner? Jeśli druga opcja to co w budżecie ok 500 używanego szukać? Wiem że ampli do kina będzie miał dużo słabsze stereo, ale ten zestaw nie zostanie też ze mną na 5 lat :) a no i ewentualnie te STX F-200n za 550 stereo stoją 😁

Edytowano przez Izzyvitfam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Izzyvitfam napisał:

Niestety, daleko i za 1300

Tyle to 5.0, stereo mniej. Jesli zestaw, to tu zmienia sie wtedy caly temat, masz w ogole jak +/- poprawnie rozmiescic to kino u siebie? Bedziesz ogladal wiecej filmow, czy sluchal muzyki? Chciales uzupelnienie TV, takze moze nie patrz na to, ile mozesz kupic, za jak najmniej. Zostan jednak przy stereo :)

Edytowano przez no_i_fajnie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
6 minut temu, no_i_fajnie napisał:

Tyle to 5.0, stereo mniej. Jesli zestaw, to tu zmienia sie wtedy caly temat, masz w ogole jak +/- poprawnie rozmiescic to kino u siebie? Bedziesz ogladal wiecej filmow, czy sluchal muzyki? Chciales uzupelnienie TV, takze moze nie patrz na to, ile mozesz kupic, za jak najmniej. Zostan jednak przy stereo :)

Fakt, to zostaje temat stereo - kolumny dali czy Quadral czy STX sprawdza się lepiej na stereo. Cos czytałem ze quadral więcej basu na tym samym ampli w porównaniu do Dali czy Jamo s506, ale to kwestia słuchającego tez co kto lubi. Podstawkowe wykluczam :) Myślę że filmy/muzyka 60/40.

Edytowano przez Izzyvitfam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, no_i_fajnie napisał:

Tez, ale i nie tylko, u jednego sluchajacego bedzie wiecej, a u drugiego nie :) Musisz jechac posluchac, w ogole uslyszec, jakie moga byc roznice w sprzecie.

Mówiliśmy o stereo ale znalazłem taką ofertę, cały zestaw na gotowo niedaleko mnie. Więcej nie pytam o odniesienie do stereo 🤣

 

olx.pl/d/oferta/kino-domowe-zestaw-wzmacniacz-blue-ray-glosniki-pioneer-super-stan-CID99-ID1061LS.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...