Skocz do zawartości

Podłączenie suba Yamaha NS-SW050 do pre-out wzmacniacza - jaki kabel?


kamilos875

Recommended Posts

Witam, jak podłączyć subwoofer Yamaha NS-SW050 (który planuję zakupić) do mojego wzmacniacza Fosi Audio BT30D Pro, które posiada wyjście pre-out.

To będzie kabel jack 3.5 mm do jack 3.5mm, czy jack 3.5mm do 1xRCA? Jaki polecacie w rozsądnej cenie to sprzętów z tej półki? Głośniki to ELAC Debut B5.2 

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

fosi-audio-bt30d-pro.jpg.a33f43596cba827cba74189a0df2009b.jpgNS-SW050.jpg.f218aa3aa144e724e6ef61415f379d7c.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Piotr Sonido napisał:

jack do RCA.

Problem polega na tym że ten sub nie ma dcięcia zwrotnicy a to pre out puszcza zapewne cały sygnał. Jak to finalnie będzie grało? Pewnie tak sobie.

 

Hmm, co dokładnie znaczy że 'pre out puszcza zapewne cały sygnał', w necie znalazłem taka informację:

Cytat

The pre-out on the Fosi Audio BT30D Pro is not impacted or controlled by the low pass filtering, gain, or the bass adjustment. This is good news to avoid impacting the built in filtering of the powered subwoofer

Czy to jednak nie ma związku z tym?

Jak faktycznie ten sub grał by słabo, to jakiś inny sub do tych Elac-ów tak do 1000 zł, pokój stosunkowo nie za duży 12m2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kamilos875 napisał:

Hmm, co dokładnie znaczy że 'pre out puszcza zapewne cały sygnał', w necie znalazłem taka informację:

Czy to jednak nie ma związku z tym?

Jak faktycznie ten sub grał by słabo, to jakiś inny sub do tych Elac-ów tak do 1000 zł, pokój stosunkowo nie za duży 12m2.

Puszca pełny sygnał , pełne pasmo.

Generalnie to dobrze , bo na 99% subwooferów możesz to ustawić. Tu jednak nie.

Magnat Sub 302A ma wejscie wysokopoziomowe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...