Skocz do zawartości

Głośniki podłogowe PARADIGM Premier 700 F


krisdebowski

Recommended Posts

Głośniki podłogowe PARADIGM Premier 700 F

Sprzedam głośniki podłogowe Paradigm Premier 700 F, 3-drożne, mam je od 2 lat, są na gwarancji, stan idealny. Grały u mnie około 250 godzin więc tyle co wygrzane.

Kolor czarny – boki piano black.

Mogą stać na kolcach lub gumkach antypoślizgowych.

Seria Premier marki Paradigm to doświadczenie dźwiękowe niepodobne do niczego innego w swojej klasie. "Crafted in Canada" oznacza pełną kontrolę w całym procesie tworzenia: projektu, produkcji i udoskonalania, czego rezultatem jest głośnik, który sprzeciwia się rutynie.

Zaprojektowany i wykonany w najnowocześniejszej kanadyjskiej fabryce Paradigm o powierzchni niemal 21 000mkw!

Zawieszenie jest wyposażone w technologię Active Ridge Technology (ART™) - większy skok w celu zwiększenia mocy wyjściowej 3dB i zmniejszenie zniekształceń odpowiedzi o 50%

Ekskluzywne perforowane soczewki antyfazowe (PPA™) dla przetworników wysokotonowych i średniotonowych - poszerzają tony z niesamowitymi detalami, a jednocześnie chronią przetworniki przed uszkodzeniem

Design obudowy eliminuje wewnętrzne rezonanse, poprawia intensywność basów i dodaje elegancji i wyrafinowania

Wymiary: (W x S x G) 101.2 x 21.2 x 32.1 cm

Waga: 21.88 kg / szt.

 

Do głośników mam instrukcję, gwarancję, kartony.

Odbiór osobisty Konin.

Cena za parę 9000 zł

Kontakt tel 663 883 557

IMG_20240918_193552.jpg

IMG_20240918_193603.jpg

IMG_20240918_193638.jpg

IMG_20240919_161616.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...