• Posty

  • Problem rozwiązuje program chevolume - trial 7 dni, potem 20 dolców. Ewentualnie   
  • No wiesz... dowodem na zmiany strukturalne w dźwięku są wtedy gdy żona smażąc schabowe dobitnie oświadcza... "zmieniłeś sieciówkę" !
  • No to tu masz AA Phoebe II w dużo lepszym stanie http://allegro.pl/audio-academy-phoebe-iis-i6826941564.html zaś nowsze (i lepsze) Phoebe III są poniżej. No ale cena też wyższa... http://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/21/257970.php Poza tym jeśli Ciebie interesują Phoebe III, to np. na Allegro są w tej chwili nowe w bdb cenie... Pozdrawiam
  • Przypomnialo mi sie teraz, ze powyzsze stwierdzenie jest dobitnym dowodem na autentycznosc danego zdarzenia w strefie hi-fi. Wiadomo bowiem, ze wlasne subiektywne spostrzezenia w odsluchach hi-fi nie niosa ze soba zadnej naukowej miary. No wlasnie, chyba ze zona, druga polowa itd, która, zupelnie niczego nie przeczuwajac, wychodzi nagle z kuchni i komentuje, jaki to znacznie lepszy dzwiek teraz dochodzi z glosników. Gdyby jeszcze taka zona/druga polówka dodala, ze "róznica jest mniej wiecej taka, jakby ktos uchylil woalki", to wtedy juz wiadomo na pewno, ze zmiany w sprzecie hi-fi trafily w sedno. Taka mala dygresja 
  • Pierwsze przegląd i czyszczenie a później wkładka. Jaka to się okaże. Może zostanę przy oryginalnej Sansui. Widziałem ostatnio kilka NOS.... Ten mi w zupełności odpowiada. Model wyższy jest gorszy, co wielu powtarza. Co do miejsca w samochodzie to nie ma co przesadzać z bagażami. Trochę wolnego musi być. A poza tym na jakiś czas skończyłem z zakupami. Teraz jest czas na cieszenie się muzyką.
  • @Arko55 można prosić o link do profilu tego kolegi?  bo jakoś nie mogę go znaleźć ;x    No właśnie... więc ja nie rozumiem tego, że te mp3 może w jakikolwiek sposób uszkodzić głośniki, jeżeli jeszcze ucinane są te wyższe pasma, mocno się kłóci jedno z drugim. Po prostu w piosenkach o słabszej jakości można moim zdaniem usłyszeć mniej, innymi słowy nie będzie to wszystko tak wyrafinowane, jakby mogło być w tych flac-ach i innych tego typu, ale niby z jakiego powodu cokolwiek się może popsuć?  Niestety ale posiadam słabiutką płytę główną (używka za jakies 100zł), która ma pewnie jeszcze gorszą integrę, także DAC będzie pewnie niezbędny. A co do tego DAC-a to odezwę się do tego kolegi co Arko mówisz i w razie gdyby nie miał żadnych propozycji to wezmę tego FiiO, bo nie chcę już za dużo płacić, a pewnie też ze 100zł trzeba będzie na kable poświęcić (mimo, że gość od kolumn mówił, że jakieś tam grube kable posiada z bananowymi wtykami, ale no zobaczymy). Chociaż szczerze mówiąc wątpię w to, że zauważę jakąkolwiek różnicę przy zmianie kabli, jako że nigdy nie miałem do czynienia z dobrym sprzętem stereo, a obecnie posiadam głośniki warte co najwyżej paredziesiąt złotych, także jak przesiądę się na sprzęt przeze mnie zamówiony, to i tak będzie to niebo a ziemia.   
 • Tematy