Skocz do zawartości


 • Ostatnie posty

  • Oppo bankrustwo? oppo przestało produkować odtwarzacze bo to był ich kaprys który nie był rentowny, firma ma się dobrze. Panas też może mieć napisy usb, choć jest parę niedogodności na plus jakość obrazu na minus menu, wykonanie plastik fantastik, pilot, obsługa plików praktycznie zerowa. Sony 800 X2 też ma bardzo dobry obraz jest solidnie zbudowany, jest też szybszy, ma wygodniejsze menu i pliki też potrafi odpalić minusem jest konieczność ręcznego włączania DV. @Maniak audio Szukasz odtwarzacza UHD?
  • Ja sam mam Panasa. Prędzej miałem udt900 to taki flagowiec ale brakowało mi w nim coś i teraz mam BP-UB820. Myślałem nad Sony bo TV też Sony ale jednak Panas jakością obrazu wygrał plus tryby HDR. Na pokładzie oczywiście Dolby Atmos, Dolby Vision, jeśli chodzi o menu to archaiczne ale czytelne, apki w Psnasie no cóż, chyba po to nie kupuje się odtwarzacza ale najważniejsze są, YT i Netflix. Na "Czarny Piątek" warto poszukać promocji, pewnie i na Amazonie będzie coś ciekawego. Panas jest cichy i dosyć nawet CD stereo odtwarza, posiada funkcję hmmm umownie mówiąc Direc, wyłącza niepotrzebne ścieżki i sygnał najkrótsza droga przekazywany jest.Taaa Oppo po bankructwie wywindowała, ceny z kosmosu się zrobiły za używki. W Panasie brak jedynie wgrywania napisów z USB, to tylko Oppo ma.
  • No cena przy oppo mnie zatkała no ale za jakość się płaci ale Panasonic mnie zaciekawił dzięki siedzę od paru dni nad tematem i mam mętlik w głowie
  • Dziękuję za wyjaśnienie 👍,  pozdrawiam. Dzięki za odpowiedź. Rozumiem,  że ten Pre Out  zone 2 w moim Denonie  nie  podoła zadaniu , tak?  Czyli pozostaje przełącznik...A gdybym teoretycznie miał KD z pre out pod fronty,  jak piszesz, to pod jakie wejście w Magnacie należało by to podpiąć?
 • Ostatnio poruszane tematy

×
×
 • Utwórz nowe...