Skocz do zawartości

Kef Reference 205 a 205/2


Melonpl

Recommended Posts

Mam do czynienia z 205/2 no i co tu dużo mówić to po prostu jest świetne. No ale cena robi swoje, przecież to nie byle co.. Tak realistyczny dźwięk że masakra. No jak narazie obok Monitor Audio PL300 moje the best. 25m2 to dość mały pokoik ale one nie są ogromne. Zresztą w nich jest taka efektywność że ciche słuchanie już zachwyca.. Mówimy o kolumnach moich marzeń. Przesłuchałem sporo firm ale KEF jak dla mnie robi niesamowity dźwięk. I jakich byś nie kupił z serii Reference będziesz miał w domu od groma najlepszego dźwięku na świetnym poziomie. Cena u mnie w sklepie to 38034.00 zł http://sklep-albatros.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mam do czynienia z 205/2 no i co tu dużo mówić to po prostu jest świetne. No ale cena robi swoje, przecież to nie byle co.. Tak realistyczny dźwięk że masakra. No jak narazie obok Monitor Audio PL300 moje the best. 25m2 to dość mały pokoik ale one nie są ogromne. Zresztą w nich jest taka efektywność że ciche słuchanie już zachwyca.. Mówimy o kolumnach moich marzeń. Przesłuchałem sporo firm ale KEF jak dla mnie robi niesamowity dźwięk. I jakich byś nie kupił z serii Reference będziesz miał w domu od groma najlepszego dźwięku na świetnym poziomie. Cena u mnie w sklepie to 38034.00 zł http://sklep-albatros.pl



dzieki... wlasnie dlatego je zamierzamk upic... bo sluchalem ich keidys i ...zakochalem sie icon_smile.gif ...tylk ota cena. Kupuje jedynki za 15.000 zl... na dwujeczki mnie nei stac - zreszta wzmacnaicz (iCD) mam tylko Denon 1500... i na razie bedzie musial wystarczyc. Z racji ze lubie ladny bas... mam tez soobwoefer kefa... tylko nie wiem czy bedzie potrzebny icon_smile.gif. Tak przy okazji... Jakie minimum kabelki trzeba miec? ... niedrogie -to i tak przekroczyelm budżet i to sporo....
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak subwoofer to już przesada. Kable, możesz dobrać takich firm jak Wireworld, Qed, lub Acrolink które są tu bezwzględnie najlepsze. Acrolink robi świetne kable w dobrej cenie. Z resztą jaką z tych firm nie wybierzesz to kavel za koło 400-500zł będzie pasował idealnie.. Ale ja polecam Acrolink naprawdę petarda za tą cenę. Jak nie wiesz gdzie szukać odwiedż mój sklep.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...