Skocz do zawartości

Jaki streamer dopasowany poziomem do reszty


pm525

Recommended Posts

“Jeszcze dorzuce pytanie.Na ile XMC-2 bedzie wplywac na dzwiek jesli uzyje stramer z wbudowanym dac’iem lub streamer bez dac’a/transport plus zewnetrzny dac?

Tego nie rozumiem.

Dla wzmacniacza to bez znaczenia. Bo przed nm pracuje to samo tylko albo w jednym urządzeniu albo w dwóch. To od ciebie zalezy które wolisz dzwiekowo lub funkcyjnie”


 

Chodzi mi o to czy moj procesor dzwieku czyli XMC-2 jak mam zewnetrzny DAC i podaje mu juz sygnal analogowy czy w jakikolwiek sposob wplywa na dzwiek czy poprostu staje sie 100% neutralny tak jak by go nie bylo wcale.
 


Co do Richer to oni nie wypozyczaja na testy, przynajmniej tu gdzie ja mieszkam.Natomiast mozna zakupic w sklepie stacjonarnym-nie musisz na necie- i oddac do 28 dni bez zadnej walki, po prostu nie spodobal sie to oddajesz, ja tak gramofon oddalem a potem kupilem inny.Jak kupowalem projektor to pytalem czy mozna demo u nich, to nie.Wez i jak nie podejdzie przywiez i kase oddamy nie zadajac pytan.Nie wiem jak wyglada to wypozyczanie w Polsce, moze mnie ktos oswiecic?Dzieki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...