Reply to this topicStart new topic
> Glosniki do 600zl, Temat
Paradise
post 28.10.2016, 11:56
Post #1

DEBIUTANT
*

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 27 076

Witam. Tak jak w temacie chciałbym kupić głośniki do komputera. Obojetnie czy beda to 5.1 czy 2.1. Interesuje mnie czysty dzwiek, w miare dobry bass. Co ja bede sie rozpisywał. Na pewno jest tu sporo speców, którzy z własnego doswiadczenia beda wiedzieli co najlepsze. Wiem, ze kwota nie jest duza i za bardzo z nią nie poszaleje, ale mam nadzieje, ze jednak cos fajnego uda sie za nią kupic icon_smile.gif Z góry dziekuje za opinie jak i propozyje, pozdrawiam icon_smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
jacek75
post 28.10.2016, 12:08
Post #2

AUDIOFILSKI KRÓL :)

Grupa: Moderator
Miejscowość: Łódź
Nr użytkownika: 17 002

CYTAT(Paradise @ 28.10.2016, 12:56 ) *
Obojetnie czy beda to 5.1 czy 2.1.

Tylko po co wydawać na badziewne 5.1 za 600zł jak kogoś nie kręci kogoś oglądanie w 5.1 ?
Bo już za 600zł w systemie stereo zyskasz przecież większą jakość, bo koszty idą na dwie kolumny , a nie 6 mydelniczek....no ale jak napisałeś po co się rozpisywać icon_wink.gif

Poczytaj jeszcze http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html

+Quote Post
Paradise
post 28.10.2016, 12:15
Post #3

DEBIUTANT
*

Jesli o jakosc chodzi to jak najbardziej jestem za. Takze czekam na propzycje glosnikow z 2 kolumnami icon_smile.gif

+Quote Post
jacek75
post 28.10.2016, 14:48
Post #4

AUDIOFILSKI KRÓL :)

Grupa: Moderator
Miejscowość: Łódź
Nr użytkownika: 17 002

Oj, ciężko coś z ciebie wydusić icon_confused.gif i też czekam ( pewnie na próżno) .
Jakość, jakością ( w przypadku komputerowych to nieco górnolotne stwierdzenie) , ale istotne jest do czego chcesz używać takich kolumienek ....
Bo np. słuchanie muzyki na głośnikach komputerowych jest sporym kompromisem, a już na mydelniczkach/głośniczkach a'la kinowych 5.1 to totalny kompromis . Dlatego fajnie jakbyś napisał coś w swojej sprawie, czy głównie muzyka, czy głownie filmy/gry, ewentualnie jak duży masz pokój ( choć w wypadku komputerowych głośników to nie największy problem bo i tak ciężko im ogarnąć nawet mały pokoik).

CYTAT(Paradise @ 28.10.2016, 13:15 ) *
czekam na propzycje glosnikow z 2 kolumnami icon_smile.gif

Chodzi więc o zestawy stereo. ( Bo głośnik to tylko element i cześć kolumny, więc nie może mieć dwu kolumn).
Staraj się pisać chociaż nieco bardziej po polsku, przez szacunek do języka i innych co to czytają.

+Quote Post
Paradise
post 28.10.2016, 22:56
Post #5

DEBIUTANT
*

Wybacz. Sprzęt może być nowy lub używany. Tak jak ustaliliśmy najlepiej spisałyby się kolumny. z tego co czytałem to Microlab Solo 7C 2.0 są w miarę dobre. Powierzchnia mojego pokoju to około 15m2. Muzyka, której najczęściej słucham to electrohouse, house, trochę trance psy-trance i trochę rapu. Aha no i najlepiej aby był to jednorazowy zakup

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 5.12.2016, 19:37
Audio - grudzień 2016

Strefa Magazynu

Audio 12/2016

Rynek audio zmienia się szybko i podąża w różnych kierunkach. Zmiany te czasami zaskakują nawet ekspertów i najbardziej doświadczone firmy, dlatego nie chcąc zostać w tyle, coraz częściej reagują one jak najszybciej.

Odbierz prezent

Zamów prenumeratę miesięcznika
Audio, a otrzymasz wybraną
przez siebie płytę z naszej kolekcji!