-
Ostatnie posty
-
To, że 2 osoby opuszczają zarząd, wcale nie oznacza, że to jest koniec Unitry. To jest owszem ciekawa informacja, ale za tym mogą się różne opcje kryć. Przyszłość pokaże. Natomiast niektórych pewnie to już ucieszyło, którym Unitra od początku "nie leży".
-
Przez Artur Brol · Napisano
Przyklad to byl. Ale to samo sie dzieje w swiecie odtwarzaczy, kolumn, wzmacniaczy i ogolnie, wszystkiego co z Audio ma cos wspolnego. Ma odpowiednia plakietke, jest zajeb..., nie podoba ci sie jak brzmi, o pewnie nie dogrzane, wciaz sie nie podoba, pewnie zasilanie trzeba zmienic, itp, itd. Cyrk na kolkach, podkladki, platformy, zaslepki ... Ludzie wierza, slysza i kupuja. Firmy kase kasuja i sie ciesza. -
Pytanie jak sam DAC w Amplitunerze. Tu też może się okazać, że WiiM mini niespecjalnie lepiej zagra niż to co do tej pory słychać. Też obstawiam WiiM Pro Plus.
-
Przez il Dottore · Napisano
Nie bardzo rozumiem. My tu o zupełnie czymś innym rozmawiamy. O kablach są wątki kablowe. Jeśli chodzi o kable to preferuję miedź srebrzoną do głośnikowych i analogowych. Cyfrowe - jeszcze nie wiem. Na razie próbowałem kable cyfrowe z miedzi i srebra i srebro było lepsze.
-
-
-
Ostatnio poruszane tematy