Skocz do zawartości

Kraft

Uczestnik
 • Zawartość

  4 274
 • Dołączył

 • Ostatnio

2 obserwujących

O Kraft

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wielkopolska

Ostatnio na profilu byli

3 598 wyświetleń profilu
 1. @RoRo, podobno pojawiła się kwestia zgłoszeń na moje niestosowne wypowiedzi. Bardzo proszę moderację o wskazanie, które to moje wypowiedzi ktoś uznał za trollowanie. W ostatnim miesiącu było coś? A może w ostatnim kwartale? Coś się znajdzie? Jak nie, to może w ostatnim roku? Proszę o konkrety.
 2. Kraft

  PMC Fact 8

  Rzeczywiście. Z każdym Twoim wpisem tego typu, a także z każdym brakiem reakcji moderacji na wpisy Twojego pupilka trollującego uporczywie moje tematy, uczestnictwo na tym forum coraz bardziej mnie "nudzi". Już w przedszkolu mierziła mnie hipokryzja. I tak mi zastało do dzisiaj. Pozdrawiam
 3. Kraft

  PMC Fact 8

  I bardzo dobrze zrobiłeś. No to teraz czekamy na Twój opis porównujący KEF-y z PMC. Jestem bardzo ciekaw, co dodatkowego dostajemy dzięki zwielokrotnieniu ceny.
 4. Kraft

  PMC Fact 8

  Gratulacje! Zawsze cieszy, gdy słuchaniu muzyki towarzyszą tak pozytywne emocje. Czegoś jednak nie rozumiem. Chcesz powiedzieć, że doznałeś tych wszystkich niezwykłych wrażeń podczas odsłuchu na KEF-ach R700? Przecież nasz "Krynica mądrości" niezbicie dowiódł, że kolumny te "pozbawione są koherencji" a technologie w nich zawarte są bez problemu "deklasowane przez jedne z najtańszych polskich monitorów". Czyżbyś dał się zwieść, że "prace badawcze, miliony dolarów i pomiary" w ich przypadku na coś się jednak zdały? "aksamitne wokale osadzone w bezkresnej przestrzeni brzmią tak żywo i naturalnie jak strumień czystej źródlanej wody" "Muzyka jest podana w taki sposób, że można się delektować godzinami bez najmniejszego zmęczenia." " Wysokie tony - ultra gładkie i dopieszczone w każdym szczególe. Tu nie ma prawa nic szeleścić, sybilantować ani być jak "rozdwojony włos na końcu" "Bass jest bardzo zróżnicowany, czytelny, niewiarygodnie nisko schodzący" "z kruczoczarnym tłem na którym pokazuje paletę soczystych tonalnych kolorów w niezwykle dojrzały subtelny sposób." "niesamowita precyzja, dynamika i mikro dynamika czynią słuchanie mega przyjemnym. Do tego dochodzi świetna separacja instrumentów w potężnej przestrzeni." Jak mogłeś usłyszeć powyższe cymesy na chińskich kolumnach "mocno średniej klasy"??? Weź posłuchaj jeszcze raz!
 5. Kraft

  KEF R3 - test

  Coś takiego? http://cork.hirsch-glas.pl/page/39/korek-ekspandowany.html
 6. Kraft

  KEF R3 - test

  Dzięki za wyjaśnienia. Ciekawe z tym korkiem. Muszę się przyjrzeć w wolnej chwili jego właściwościom akustycznym.
 7. Kraft

  Magnat mr780

  Raczej nie chodziło mi o zlecanie produkcji, a o rebadging.
 8. Kraft

  KEF R3 - test

  No dobrze. Ale trochę konkretów. Jakie Diamondy? Jaki wzmacniacz "gorszy"? Jaki wzmacniacz "lepszy"? Jak duże pomieszczenie? Jaka poprawa akustyki? Więcej wyniesiemy z tej historii, jeśli będziemy znali szczegóły.
 9. Kraft

  Magnat mr780

  Tak się kończy przyklejanie swojego logo na produktach innych wytwórców. Kiedyś o tym pisałem, ale przepadło.
 10. Kraft

  KEF R3 - test

  O, to jakiś konkret. Napiszesz coś więcej na ten temat?
 11. Kraft

  KEF R3 - test

  Oho, zaczęło się. Tylko patrzeć, aż padną propozycje kabelków;)
 12. Kraft

  KEF R3 - test

  18 000, ale razy dwa, czyli 36 000 uF. No i nie jest chiński, więc chyba powinien wystarczyć:)
 13. Kraft

  KEF R3 - test

  Mocniejszym? To ile ma mieć watów? 200, 500 czy 1000? Daj spokój...
 14. Kraft

  KEF R3 - test

  Według recenzji i opinii ekspertów powinna być bajka. Pożyjemy, zobaczymy. Niestety dopiero po weekendzie:(
 15. Kraft

  KEF R3 - test

  Prawda jest taka, że ze świecą szukać producenta, który rzetelnie poda impedancję i czułość/skuteczność swoich kolumn. Może BMN jest tym jedynym. Nie wiem. Przydałby się jakiś niezależny test. Chyba, że sam potrafisz zmierzyć te wartości i wiesz, że na pewno są prawdziwe.
×
×
 • Utwórz nowe...