-
Zawartość
13 129 -
Dołączył
-
Ostatnio
-
Tylko nie da się być produktywnym będąc w pracy 80 godzin tygodniowo. To ściemnianie, a nie wydajna praca.
-
To dlaczego pracują po 12 godzin 6 dni w tygodniu?
-
Japończycy nie są wydajni. Oni po prostu bardzo dużo pracują.
-
W Japonii też mają dziwny etos pracy. Nie dosyć, że się zaharowują, to jeszcze często bez sensu.
-
46 różnych wzmacniaczy, 57 kolumn. Czyli obojętnie na czym się słucha. I to jest bardzo dobra wiadomość.
-
A ponoć na niemiecki rynek producenci przygotowują produkty lepszej jakości niż na nasz. Bzdura.
-
W numerze 7/2024 niemieckiego Audio ukazał się test Regi Brio MK7. Wszystko pięknie, ale pomiary wykazały w testowanym egzemplarzu jakieś koszmarnie błędy projektowe lub wykonawcze. O ile kanał prawy spisuje się bez zarzutu, to w lewym przy trudnych obciążeniach pojawiają się duże zniekształcenia, powodujące, że użyteczna moc spada w nim momentami do zaledwie 12 W. Dziwne. "Spannung über Last: stabiles Verhalten am rechten Kanal, 60–100 W Musikleistung an 8–2 Ω. Der linke Kanal war bei niederohmiger und kapazitiver Last empfindlich, die Verzerrungsgrenzen wurden im Extremfall bereits bei 12 W erreicht (2 Ω, 60°)" Czy tak trudno jest w XXI w. zbudować prawidłowo działający wzmacniacz?
-
Chesky Audio LC1, konkurent KEF LS50, z antyrezonansową obudową drukowaną w technice 3D i dwiema membranami biernymi. https://www.ecoustics.com/reviews/chesky-lc1-bookshelf/
-
Tranzystor w klasie A? Lampa?
-
Trzeba? A ktoś w ogóle to robi?
-
Tylko skąd, skoro producenci kolumn ściemniają w tym punkcie na potęgę. Do tego impedancja kolumn jest zmienna w funkcji częstotliwości - to nigdy nie jest stała wartość!
-
Szafę po prawej też możesz uchylić.
-
@Majkel75 a jak wygląda u Ciebie ściana za miejscem odsłuchu? Bo ta jest często najważniejsza. Wrzuć zdjęcie. Możesz jeszcze spróbować odsłuchu z lekko uchylonymi drzwiami od szafy przesuwnej. Może wtedy zadziała jak pułapka basowa.