Skocz do zawartości

Renewerek

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Renewerek

  1. Proszę pomóżcie mi wybrać suba do muzyki opartej na basie - do dubstepu. Jeżeli jest tego warty mogę przeznaczyć nawet 900zł. Słyszałem, że bass refleks prawidłowo ma być albo z przodu, albo do dołu. Nie potrzebna mi jest duża moc (16m2 pokój) potrzebuję niskiego zejścia i odrobinę design-u. Podoba mi się: -JBL NORTHRIDGE E 150P E150 P (wolał bym tradycyjnie z przodu membranę) sprawdzi się w takiej muzyce ? Co o nim sądzicie ? Zaproponujcie coś dobrego proszę Ma to grać z stereo JVC EX-A1 i jak będę miał lepszą kartę muzyczną za parę miesięcy to podłącze jeszcze jako tylnie (jeżeli się będzie dało) kolumny JVC UX-7000R.
  2. Witam napisałem że RCA(sub out) --- RCA, lub RCA(sub out)--- 2 RCA. STX podobno profesjonalny sprzęt tylko z sub out. Nie potrzebne mi są te ''wyjścia kabelkowe'' za to się tylko płaci. Natomiast STX S-140 nie ma zbędnych elementów . Ale te kody też są wporzo thx .
  3. Witam ! Doradźcie proszę czy kupić STX S-140 (strona STX 340zł) wdł. mnie bardzo ładny sub, ale za dużo opinii o nim nie ma... , czy Yamaha YST-SW012 z ekranowaniem magnetycznym, bardzo polecana na ceneo za 330 zł (ceneo). Różnica tylko w mocy i z lekka w przenoszeniu... STX 120/90W, 9kg 35Hz-(Filtr LW ?) ?ma ten sub ekranowanie magnetyczne - nie pisze, czyli nie ma ...? Yamaha 100/50W, 8,5kg 28Hz-200kH Najważniejsze jest dla mnie kontrolowanie jedną gałką mini wieży całości; ze STX myślę, że będzie współpraca - brak regulacji głośności na tylnym panelu, mam obawy co do YAMAHY, która ma potencjometr z tyłu. Głównie chodzi o to, żebym nie musiał dochodzić do sub-a i co chwila regulować głośności. Mam JVC EX-A1 i JVC UX - 7000R podłączone do kompa. Więc myślę że moc w obu przypadkach jest wystarczająca. Odczuwalna będzie mała różnica między dolnymi częstotliwościami - 35Hz, a 28Hz ?
×
×
  • Utwórz nowe...