Skocz do zawartości

feel

Uczestnik
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Wyboru dużego nie masz, za 900 zł możesz kupić najtańsze amplitunery z każdej firmy, kup taki który Ci się najbardziej podoba, wszystkie będą grały tak samo.
 2. Ryzyko zakupu kolumn powystawowych jest niewielkie, pod warunkiem, że je dobrze obejrzysz. Ktoś mógł wepchnąć głośnik palcem, jeśli nie ma takich śladów to raczej powinno być ok.
 3. To zupełnie inny projektor niż do kina domowego, nikt tu raczej nic nie doradzi.
 4. Nie da rady, tzn. da radę ale tylko przez przedwzmacniacz mikrofonowy, typ gniazdek to akurat najmniejszy problem.
 5. Koss, zwróć uwagę na impedancję, większość ma 32 omy, a to za dużo dla możliwości większości telefonów.
 6. Jeśli rozglądasz się za maleńkimi głośnikami, bo ustawienie większych nie wchodzi w grę to kup taki zestaw jaki Ci się podoba, bo grał to on i tak nie będzie.
 7. Jeśli źródłem ma być komputer to z powodzeniem amplituner Yamahy wystarczy zarówno do kina jak i do muzyki.
 8. Amplituner daje solidny dźwięk, choć bajerów się tam nie spodziewaj. Akurat tych konkretnych kolumn nie znam, przypuszczam jednak, że Tannoy gniotów nie zrobił, za poważna firma.
 9. Może radio traci zasięg, a Twój tuner tak na słaby odbiór reaguje
 10. Wstawiasz w meblościankę przed sobą, najlepsze wyjście, trzeba będzie tylko zatkać bas refleksy żeby Cię nie rozsadziło
 11. Oczywiście, jeśli HDMI Ci zbędne, to 1507 jest dobrym pomysłem. Bi-Wire sobie spokojnie odpuść, jeśli ją dopuszczasz to wymiana kolumn przyniesie nieporównywalnie lepsze efekty.
 12. Nie da się zapobiedz, masz prawdopodobnie kolumny 4 omowe, których Pioneer nie pociągnie. Overload to przesterowanie wzmacniacza, włączają się układy zabezpieczające przed spaleniem.
 13. To się wzajemnie wyklucza. Ale jeśli ma być głośno i bez zniekształceń to słuchawki muszą mieć jak najwyższą moc oraz efektywność. Do tego impedancję, którą uciągnie Twój wzmacniacz.
 14. Jak mam uruchomić wejście HDMI, czy działa to na zasadzie wyboru jak np. scart? Mój TV to Sharp Aqueus.
×
×
 • Utwórz nowe...