Skocz do zawartości

melon

Uczestnik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Kupiłeś sprzęt nie z oficjalnej dystrybucji i jeszcze piszesz, że nie pogardzisz instrukcją, którą wydał i za którą zapłacił ciężką kasę polski dealer, w pdf? No rzeczywiście, powinni Ci przysłać do domu papierową książeczkę i bukiet kwiatów na przeprosiny...
 2. Zadzwon do wydawcy, firmy AVT - może mają gdzieś skan lub zrobią xero.
 3. W żadnym zestawie nie podepniesz przez HDMI gdyż te amplitunery nie potrafią ściągnąć dźwięku z HDMI. W tej cenie możesz ewentualnie szukać np. Sony.
 4. Nie ma szans na to aby jakikolwiek amplituner zagrał na poziomie choćby zbliżonym do wzmacniacza stereo za 4000-5000zł. Rada - odseparuj systemy, zwłaszcza, że masz wspaniały odtwarzacz CD, Accuphase zasługuje na dobry wzmacniacz 2 kanałowy, a nie 7 kanałową bryndzę do kina domowego.
 5. Jak wykracza? http://www.allegro.pl/item446890787_yamaha...ack_kredyt.html Nie mów, że tyle przy kwocie 1000zł nie możesz dorzucić...:/
 6. Kupując maleństwa Bose niczego więcej poza super wyglądem nie należy oczekiwać.
 7. Nie wiem czy komukolwiek będzie się chciało to skanować, ale może...ja w każdym razie nie mam
 8. Z tego, co pamiętam wszystkie pliki muszą być w głównym katalogu.
 9. melon

  kolumny Namco

  Nie wiem ile lat mają te kolumny (10, 20, 30), ale Namco to obecnie żadna z liczących się firm głośnikowych.
 10. Najbezpieczniej uniwersalnego lub oryginalnego zamówić w serwisie, najtaniej od innego Onkyo wyprodukowanego w zbliżonym czasie.
 11. Nie rozumiem po co mam kupować odtwarzacz DVD z tym skalerem 1080p jak mój LCD i tak wyświetla obraz na całym ekranie?
 12. Zastanawiam się nad wyborem amplitunera i jednym z kryteriów jest praca z iPodem nano, czy są jakieś firmy, których amplitunery lepiej lub gorzej sobie z tym radzą?
×
×
 • Utwórz nowe...