Skocz do zawartości

kazik-t

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

O kazik-t

 • Ranga
  Debiutant
 1. kazik-t

  CD jaki?

  To nie jest zły odtwarzacz, podobnie jak wiele innych, które posiadałem a które sprzedawałem dalej. Idzie o to, że często ich "legenda" nie ma przełożenia na ich "walory" audio. Oczywiście, można powiedzieć, że "takie" radykalne oceny, są uprawnione w przypadku, jeżeli reszta systemu jest "odpowiednia" ale, najczęściej jest tak, że ta reszta, bywa jakaś, i, że nie mamy ochoty na jej wymianę, więc podłączamy do tego, co jest i co gra. Tak to sie robi. Najczęściej. W przypadku arcama82, porównałem go wtedy z dvd. Zagrał, można powiedzieć, tak samo. Różnice były bardzo minimalne. Biorąc pod uwagę, że nie wszystkie dvd są, w przypadku audio, do d.py, to porównanie sprawiło dalszą odsprzedaż arcama.
 2. kazik-t

  CD jaki?

  Z Roksanami jest sprawa dosyć interesująca, mianowicie wystapił radykalny spadek ich cen sprzedaży. Nawet "sławne" caspiany znacznie potaniały, co sam potwierdzasz. Nie "kręciły"mnie te cd, ale fama "angielskiego" brzmienia, jakiś czas temu, miała swoje odzwierciedlenie w postrzeganiu tej marki. Obecnie, jest to już nawet podejrzane, że Kandy II, III "stoją" za ok 900 zł i nic. Z tym, że tu i uwdzie, pojawiają się inne, niż pochlebne, komentarze na ich temat. Ale, może być z nimi podobnie jak z posiadanym arcamem 82, który dopiero po uruchomieniu we własnym systemie pokazał czy jest wart "zasłyszanych" opinii.
 3. kazik-t

  CD jaki?

  O ile mnie pytasz, to piszę w kontekście Roksan Kandy2 o którym pisze autor. Roksan caspian ma "inne" opinie
 4. kazik-t

  CD jaki?

  O Roksan "słyszałem" że gra ostro, niemuzykalnie. To ktoś pisał. Arcam 82, miałem całkiem niedawno i już go nie mam. Przed zakupem arcama, "słyszałem", że piszą o nim same dobre opinie. Jestem zadowolony, że go sprzedałem.
 5. kazik-t

  CD jaki?

  Taka kwota, to już nie mało. Weż pod uwagę, ze nie jest, dla normalnego człowieka, czymś zwyczajnym, poradzenie byś coś kupił, czyli te pieniądze wydał. Lepiej pytaj i czytaj, co jak gra, co się psuje, by decyzję o zakupie, podjąć w miarę samodzielnie. Ma to swoje zalety. Za radą f1angel, pewnie posiadasz komputer, więc użyj go jako źródło. CD player, może się okazać tylko troszkę lepszy, lub nie.
×
×
 • Utwórz nowe...