Skocz do zawartości

loco50

Uczestnik
 • Zawartość

  159
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Chyba nie.Z reszta ja używam tego w 95% do oglądania TV i raczej gra cicho, więc nie zauważyłem. A jeśli chodzi o sub to odpaliłem go może ze 4 razy- niepotrzebny zakup.
 2. Witam.Dawno tu nie zaglądałem.Przedstawiam swój system sypialniano-anestezjologiczny: 10-15 min i sen nocy letniej .Właściwy system jeszcze nie dopracowany.
 3. To jest tylko kino domowe.Do muzyki mam inny system.Niestety chyba musi byc nowy bo ma się zgrywać kolorystycznie z kolumnami i wystrojem salonu.
 4. Mam prośbę o radę jeśli chodzi sub.W związku z tym,że sprzedaję w sumie nie najgorszego jamo sub 260 w całym komplecie z pozostałymi głośnikami jamo będę chciał uzupełnić system o przyzwoity sub.Będzie to grało z Dali Lektorami.
 5. W ramach dalszej przebudowy systemu KD no i żeby się pochwalić informuję ,że nabyłem dość okazyjnie odtwarzacz Cambridge Audio 751BD.Jeszcze nie miałem okazji potestować.W recenzjach pisali, że ma podobno super audio.
 6. I to i to.Tak mi w oko wpadł, a że zupełnie nie słyszałem o nim nic więc chciałem się dowiedzieć co to.Ale w związku z tym,że będę chciał przebudować system KD i upatrzyłem sobie ciekawy BR Cambridge Audio w dość dobrej cenie to chyba sobie odpuszczę.
 7. A to czytałem tylko w innej szacie graficznej
 8. A dziękuję.Tego nie znalazłem.Dziękuję.
 9. Jak w temacie http://allegro.pl/perreaux-ecd2-pilot-supe...html.Wyczytałem w necie ,że Nowej Zelandii i mało więcej.
 10. Ja miałem to samo po przejściu na Kimber 4PR w tym samym sprzęcie
 11. http://allegro.pl/polski-kabel-przewod-glo...5349281765.html i milion innych na allegro.
 12. Ja jako zestaw sypialniany mam PianoCrafta 750 z BR na pokładzie, bo służy głównie do oglądania filmów i nagłaśniania dekodera N-ki, ale również od czasu do czasu słucham muzyki.I tak jak pisze f1angel zmieniłem kable i głośniki. Na prawdę gra to dobrze.
 13. Trochę staroci: 1.Lou Reed- "Transformer",przepiękny "Perfect Day" 2.Bjork- "Debut", jakoś do mnie z młodu nie trafiała, ale chyba dojrzałem- świetna płyta. 3.Kazik- "12 groszy"
×
×
 • Utwórz nowe...