Skocz do zawartości

dixon

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O dixon

 • Ranga
  Debiutant
 1. dixon

  definitive technology czy monitor audio

  Dziękuję Panowie za porady ,w końcu kupiłem definitive technology studio monitor 65 ,dżwięk potężny jak na monitory - nigdy bym nie uwierzył że grają kolumny podstawkowe ,prędzej podłogowe. Basu jest bardzo, bardzo dużo ,nawet przy cichym słuchaniu muzyki ,jestem zadowolony z zakupu i polecam.
 2. dixon

  definitive technology czy monitor audio

  Dlaczego zmieniam kolumny na podstawkowe? ponieważ niedawno zmieniłem meble w pokoju i ich kolor gryzie się z kolorem kolumn mission , no i jeszcze żonie podobają się kolumny na stojakach (nie wyglądają tak ,,ciężko" jak wolnostojące) skoro mam już coś kupić ,to właśnie myślałem o podstawkowych i mam na ten cel ok. 4000 zł. (chyba już coś za te pieniądze kupię w miarę przyzwoitego?) Co do odsłuchu to jest problem ponieważ w okolicy (opolskie) nikt ze sprzedawców nie ma w ofercie definitive technology ,dlatego pytam na forum.Co do niskich tonów - mam obawy że jak coś kupię to będzie ich za mało (miałem też missin m73 i słabiutko z niskimi tonami w porównaniu do m 74) po prostu nie chcę żeby się to powtórzyło ,oczywiście reszta pasma powinna tez być przyzwoita.
 3. dixon

  definitive technology czy monitor audio

  Oczywiście że będą na stojakach które zaproponuje mi sprzedawca za bass przepraszam Panowie audiofile , ale dalej nic się nie dowiedziałem .Problem leży chyba w tym że mało osób miało kontakt z definitive technology.
 4. dixon

  definitive technology czy monitor audio

  pokój mały ok 18m2 kwadrat , muzyka jaką słucham to rock i trochę pop.Do tej pory mam marantz cd6003 i wamacniacz pm 6003 (raczej tak zostanie ) a kolumny mission m74 ,których muszę sie pozbyć (zajmuja dużo miejsca) potrzebne mi są podstawkowe (na nie znajdąę miejsce) i właśnie wszyscy doradzaja mi- monitor audio rx2 lub nowość definit. techn. studio mmonitor 65, które maja najlepszy bass ?
 5. Proszę o poradę ,co wybrać do zestawu marantz 6003 ,monitor audio rx2 czy definitive technology studio monitor 65 ?
×