Skocz do zawartości

majster

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez majster

 1. Co byś nie wybrał to zawsze będzie komuś mało, bo zawsze znajda się tacy, którzy powiedzą, że jak nie wydasz 50 000zł na kino to nic ciekawego nie kupisz. Zobacz taki zestaw. Mi w zupełności wystarcza, a jeszcze nie jest dobrze zestrojony. Znajomy muzyk stwierdził, że brzmi całkiem dobrze, a jak mu powiedziałem ile to kosztowało, to nie wierzył, że za taką kasę można coś takiego kupić. AMPLITUNER 1279zł. BLURAY 599zł. NAGŁOŚNIENIE 999zł. Widzę, że dzisiaj brak na magazynie i już tylko na zamówienie, ale wczoraj jeszcze były dostępne. Cena zestawu 2877zł z dostawą.
 2. Witam. Jak już wcześniej pisałem mam zestaw kina domowego z amplitunerem Pioneer VSX527 i do tego kineskopowy TV Thomson 28DK 44e bez wejścia HDMI. Mój problem polega na tym, że aby wyświetlały się na ekranie informacje o ustawieniach i konfiguracji sprzętu amplituner musi być podłączony poprzez HDMI z TV. No ale mój TV nie posiada takiego (ma tylko analog) i jest "KICHA" Natomiast mój lapek HP Pavilion dv6640ew posiada wejście HDMI. Pomyślałem sobie żeby na czas konfiguracji kina domowego (aby wyświetlały się komunikaty o konfiguracji) podłączyć amplituner do laptopa przez HDMI. I tu moje pytanie. Czy mogę bezpośrednio i bezpiecznie podłączyć lapka do amplitunera, a jeżeli tak to jak to zrobić (czy w lapku należy coś ustawić itd itd) i pod jakie gniazdo HDMI wpiąć się w amplitunerze.
 3. Nie kupuj tych kolumn. Dołóż 200zł. i kup np. Taga Harmony TAV-606 v3. Co do amplitunera to typowa "kicha" marketowa, zobacz na model np. 527. Wiem łatwo mówić, jak się ma siano to można przebierać. Znam ten ból jak brakuje kasy. . . . . . . . . . . i w tedy lubi się to, co się ma. Ale na pewno nie kupiłbym tego sprzętu, który zaproponowałeś. TAV-606 v3.
 4. Mogę powiedzieć z własnej autopsji. Mam właśnie wymienione przez Ciebie Taga Harmony TAV-606, 3v i uważam, że sa świetne za tą cenę. Gdyby dokupić do tego zestawu subwoofer byłoby lepiej choć i tak nie jest źle. TAGA HARMONY 606 v3
 5. Witam wszystkich. Jeżeli w złym dziale umieściłem zapytanie, to proszę o przeniesienie we właściwe miejsce. (byleby nie do kosza ) Mam mały problem (tak mi się wydaje) z właściwym podłączeniem zestawu Pioneera z TV kineskopowy Thomson i dekoderem UPC. 1/ amplituner Pioneer VSX 527 (zero wyjść EURO) 2/ odtwarzacz Pioneer BDP 150 (zero wyjść EURO) 3/ TV Thomson 28DK 44e. Tylko trzy wyjścia EURO (wiem, że są na przednim panelu inne, ale nie chcę niczego podłączać od frontu) 4/ Dekoder UPC HD. Wyjście EURO i HDMI Obecnie mam podłączony odtwarzacz BDP 150 poprzez HDMI z amplitunerem VSX 527 i to jest chyba najlepsze rozwiązanie. Teraz pod górkę. Jak właściwie podłączyć TV z amplitunerem, odtwarzaczem i Dekoderem. a/ Czy mogę podłączyć Dekoder UPC do telewizora przez 2xEURO,. . . . . b/ dalej, Dekoder UPC do amplitunera przez HDMI, . . . . . c/ dalej, amplituner z TV za pomocą kabla EURO - 3xRCA, . . . . d/ dalej, odtwarzacz BDP z TV za pomocą EURO - 3xRCA Proszę Was o pomoc bo nie jestem pewien czy dobrze kombinuję. Zastanawiam się też czy może być takie mieszane połączenie coś z czymś przez HDMI a inne połączenia przez analog i to jeszcze w takiej konfiguracji. Może podłączyć wszystko po analogu.
×
×
 • Utwórz nowe...