Skocz do zawartości

Torcio

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Torcio

 • Ranga
  Debiutant
 1. Ostatnie pytanko bym miał tak na boku, mogę te głośniki spokojnie podłączyć też pod tv 42pfl4007h/12 pod wyjście słuchawkowe? Nic się nie zepsuje?;p
 2. Nie wiem jak to dokładnie określić. Wszystko brzmi dla mnie tak samo jak na słuchawkach Medusa NX SL-8781, które posiadam, a do najlepszych nie należą. Tylko bas w 7c jest dobry, a reszta brzmi po prostu jak na każdych innych głośnikach za ~50zł, tylko gra to to głośniej. Na razie włączam na 50% głośności zeby się wygrzały te 20 godzin, (zgodnie z zaleceniami ) może na głośniejszym odsłuchu wyjdą te 'bajery' Być może muszę jeszcze się pobawić w jakichś ustawieniach na PC lub programów do odtwarzania, bo wszystko na standardowych ustawieniach. Dziwi mnie tylko, że najpierw włączyłem na zintegrowanej dźwiękówce, a później na e-0204 i też różnicy żadnej nie słychać
 3. Cóż, solo 7c właśnie grają i na chwilę obecną nie wiem czym się tak ludzie jarają. Albo ja mam słuch upośledzony albo grają jak każde inne głośniki, chyba że te "wygrzewanie" aż tak dużo zmienia i z czasem będzie tylko lepiej..
 4. A z e-mu 0204 coś nie tak? Szukając dalej natrafiłem na edifiery R2600, podobno grają lepiej niż Solo 7c, a są nawet trochę tańsze. Według for zagranicznych. Ktoś ma z nimi jakieś doświadczenie/porównanie? Bo u nas są dopiero od niedawna dostępne i opini jak na lekarstwo.
 5. Witam! Jestem w trakcie poszukiwania głośników komputerowych 2.0 i zwracam się do was z prośbą o porady i sugestie. Zacznę od tego, że budżet dość elastycznie oscylujący wokół 500zł. Zastosowaniem będzie wyłącznie muzyka. Tak więc trochę dokładniej: -posiadam kartę dźwiękową na USB, mianowicie interfejs E-mu 0204 -muzyki raczej bym słuchał z pewnej odległości - ok 2m-2,5m -pokój 20m2 - 4x5 -muzyka- głównie black i death metal, więc szybko, agresywnie i głośno Dodam, że sam śpiewam i lubię ćwiczyć sobie z włączonym nasłuchem- jeżeli to ma jakieś znaczenie Po wielu godzinach przeszukiwania internetu, według moich statystyk 90% postów w każdym temacie w takiej kwocie zawiera: solo 6c lub 7c. Byłem juz gotowy praktycznie brać solo 7c (spowodowane pewnie ogólnym kultem ich w internecie), mimo iż trochę drogie jak dla mnie, jednak po dłuższej lekturze wynika, że po prostu one sobie średnio radzą z metalem. Więc można powiedzieć, że szukam alternatywy dla nich. Chyba, że mnie ktoś utwierdzi że nie jest z nimi tak źle w tej muzyce . Dodam jeszcze, że nie orientuję się jak brzmią jakiekolwiek głośniki komputerowe droższe niż 60zł, bo po prostu w mojej okolicy chyba nikt takowych nie ma. Sam korzystam ze złomu 5.1 w postaci TRG-5S-330-A-2 od jakichś 10 lat.
×