Skocz do zawartości

lionne

Uczestnik
 • Zawartość

  26
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Otóż to - kompromisy, a co garsza możliwość mam i stąd dylemat. Wciąż nie mogę się zdecydować czy kupić podłogowe, czy podstawkowe za te same pieniądze. A pokój nieustawny jak diabli. Pewnie skończy się na tym, że zdecyduje przypadek, a tego wolałabym uniknąć.
 2. Hej Zastanawiam się czy dużym błędem byłoby zamontowanie kolumn podstawkowych np. tannoy 2,5 czy r1 lub castle knight na ścianie. I czy w ogóle są takie wysięgniki obrotowe, które oddaliłyby je od ściany.
 3. Super. Ufam, że masz niezłą frajdę Do mnie dotarł T2 nawet na spinaczu świetnie sobie radzi. Panowie, a co myślicie o tym: http://www.gumtree.com/p/for-sale/tannoy-m...1#photo-content ? Czy to przeszkadza, że ma ten trzeci głośnik?
 4. Chętnie poznawm Wasze zdanie w kwestii tych kolumn: http://tablica.pl/oferta/kolumny-infinity-...html#84e608e02f http://allegro.pl/najlepsze-kolumny-dali-c...3436480855.html http://tablica.pl/oferta/dali-concept-2-su...html#4735f929f7 http://tablica.pl/oferta/markowe-glosniki-...html#8cd5404717 http://tablica.pl/oferta/kolumny-heco-vict...html#bc51e5626e http://tablica.pl/oferta/kolumny-canton-er...html#8cd5404717 No i jest jeszcze to: http://allegro.pl/eltax-liberty-5-salon-19...3409194340.html f1angel mówiłeś, że te z czarnymi membranami są godne uwagi...
 5. Dziękuję Zatem u mnie maskownice muszą być, gdyż kota mam, rozpuszczona bestia. Właśnie niszczy mi nową sofę. Pies też szalony i razem często urządzają wyścigi (stąd moje obawy o stabilność kolumn). A dzieci? Cóż. Duże już , choć czasem nie mniej niszczycielskie.
 6. Pewnie, że można. Tylko te standy "dorzuca" za 300zł... ;-/ Wczoraj patrzyłam i jakby nie kombinował, monitory z podstawkami wychodzą drożej niż podłogówki A poza tym, jakoś strasznie się obawiam, że to jakieś mało stabilne będzie, a wychodzi na to, że jedyne sensowne miejsce, w którym będą mogły stanąć, to dość uczęszczana arteria.
 7. Pewnie, że lepiej poczekać. Powiedz tylko na co polować, a będziemy szukać. Przy okazji poczytam Was trochę, dowiem się ciekawych rzeczy i będę się mogła mądrzyć w pracy
 8. Zastanawiam się co to takiego? http://allegro.pl/wharfedale-diamond-10-cc...3361439259.html A może to: Eltax Liberty 5+ ? Ale wszyscy piszą, że te Tannoy'e M2 czy M3 takie cieplutkie i miklutkie, że aż się nie chce mieć innych, jak się to czyta
 9. Dobrze, że pokazałeś. Zawsze to miło zobaczyć coś nietuzinkowego A do mnie już dotarły pierwsze klocki V1 i CD2, tylko odsłuchać nie mam, na czym. Poszukam jakiejś przejściówki, by choć na słuchawkach "podejrzeć". Fronty są ładne, szkoda tylko, że mają strasznie porysowane obudowy. Swoją drogą, macie jakieś sprawdzone preparaty na czyszczenie czegoś takiego?
 10. Hehe Coś w tym jest A kolumienek naprawdę szkoda. Nie wiem jak grają, ale wyglądają rewelacja. No, ale mleko się rozlało, a Ty dostaniesz po uszach. Za karę będę Was nękać byście pomagali mi szukać dalej. I nie daj Bóg, by kiepsko grały, bo będę do Was wydzwaniać i zmuszać do ich słuchania hihi
 11. To prawda. Powolutku będziemy się gubić, ale przynajmniej podobne wątki się nie mnożą i wszyscy zainteresowani grają do jednej bramki Rozmawiałam z człowiekiem od T2 mówi, że rysa jest dość poważna, ma mi podesłać dodatkowe fotki. Mówi też, że ma T4, ale marmurkowy z kolei. hehe jak nie urok, to... przemarsz wojsk. Zatem Panowie macie jakieś propozycje co do kolumn? Ryska okazała się do przełknięcia i już mam T2
 12. Toteż się cieszę Co to pilota, to widzę tu: http://allegro.pl/fine-arts-by-grundig-aud...3410589564.html , ale nie wiem czy się nada.
 13. No i stało się. Od dziś to cacko (bez deka) http://allegro.pl/zestaw-fine-arts-grundig...3416223479.html jest moje. Teraz szukamy głośników Nie zdążyłam na tuner T6. Człowiek we wtorek go sprzedał Zadowolić się tym: http://allegro.pl/grundig-fine-arts-t-2-i3405422275.html ?
×
×
 • Utwórz nowe...