Skocz do zawartości

arekf

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez arekf

  1. Dziękuję za uwagi. Postaram się maksymalnie doprecyzować temat. Amplituner i kolumny (model 684 S2) już stoją w pokoju i do nich próbuję dobrać odtwarzacz. Owszem, to amplituner 5.1, natomiast na teraz nie planuję rozbudowy, zatem są i pozstaną 2 kolumny i klasyczne stereo). Sprzęt wykorzystuję głównie do muzyki (tymczasowy player CD muszę oddać), ale nie ukrywam, że zależy mi, aby zestaw pozwalał się cieszyć również dobrą jakością obrazu filmowego (stąd spojrzenie na player bluray). Czy zatem warto inwestować w podany model serii Aventage czy kupić co tańszego? Mozę odpwiednie połaczenie mojego amplitunera i nowego odtwarzacza pozowli wycisnąć wycisnąć więcej również w sferze dźwięku? O obraz się nie martwię, tu pwoinno być ok, o audio dopytuję - stąd temat w dziale stereo Z góry dzięki za pomoc.
  2. Witam! Mam prośbę o ocenę ponizszej konfiguracji: Amplituner Yamaha RX-V500D + odtwarzacz blu-ray Yamaha BD-A1020 Produkty pochodza z różnych serii. Czy ma sens takie łącznie tańszego amplitunera i średniodorgiego odtwarzacza? Czym oba elementy najlepiej połączyć (pytam o rodzaj i konkretne marki). Jak to jest w przypadku takiej konfiguracji: lepszy odtwarzacz pozwala wyciagnąć wiećej ze źródła dźwięku czy lepiej zaoszczędzić parę stóek i kupić coś słabszego, przynajmniej na papierze? Dodam, że elementem systemu są kolumny B&W (2 fronty, klasyczne 2.0). Z góry dzięki za wszelkie rady i oceny. Pozdrawiam!
  3. Witam! Mam prośbę o ocenę ponizszej konfiguracji: Amplituner Yamaha RX-V500D + odtwarzacz blu-ray Yamaha BD-A1020 Produkty pochodza z różnych serii. Czy ma sens takie łącznie tańszego amplitunera i średniodorgiego odtwarzacza? Czym oba elementy najlepiej połączyć (pytam o rodzaj i konkretne marki). Jak to jest w przypadku takiej konfiguracji: lepszy odtwarzacz pozwala wyciagnąć wiećej ze źródła dźwięku czy lepiej zaoszczędzić parę stóek i kupić coś słabszego, przynajmniej na papierze? Dodam, że elementem systemu są kolumny B&W (2 fronty, klasyczne 2.0). Z góry dzięki za wszelkie rady i oceny. Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...