Skocz do zawartości

CARINTV74

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O CARINTV74

 • Ranga
  Debiutant
 1. Ładowarka do telefonu samsung galaxy note

  jest kilka wyjść aby taką ładowarkę kupić. dla mnie pierwszym i oczywistym wyjściem byłoby pójście do miejsca gdzie nabyłem telefon i zapytał czy takie coś oferują. Później strona producenta. Później sklep partnerski oferujący tylko asortyment Samsunga, tu masz mój wypróbowany http://www.czescisamsung.pl/. Później sklep z elektroniką. Myślę, że w którymś z tych sklepów coś na 100% znajdziesz. Możesz szukać zarówno w internecie jak i świecie rzeczywistym.
 2. Zazwyczaj zamykam okno w swoim pokoju, kiedy słucham jakiejś Rihanny albo Szakiry. Moja dziewczyna bardzo lubi i niektóre utworki mocno się wkręcają. Inne się o dziwo po prostu podobają, chociaż moje gusta bardzo mocno obstają przy staro-rockowych brzmieniach. Co kogo to obchodzi, ale Szakira mnie trochę zawstydza.
 3. Czego słuchasz??

  Led Zeppelin mógłbym słuchać bez przerwy. Ta muzyka po prostu trafia do mnie jak żadna inna zarówno pod względem tekściarskim jak i dźwiękowym. Kawałek naj- naj- najbardziej ulubiony to Immigrant song. Plus wszelkie covery tej piosenki lub wszelkie próby scoverowania.
×