Skocz do zawartości

rysiek_mela

Uczestnik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez rysiek_mela

  1. Dzięki za rady pacio94 Tak też zrobiłem, poprosiłem już kilka firm, w tym i wymienionego wczesniej hdcinema.pl o wycenę za projektowanie kina domowego. Czekam teraz z niecierpliwością na odpowiedź. Mój budżet wynosi 40 tys. zł ale obawiam się, że to może być za mało aby moje wymarzone mini kino było choć namiastką tego prawdziwego...
  2. Odświeżam temat bo sam stoję przed podobnym problemem. Projektor już kupiłem (Panasonic PT-AT6000E), pozostał mi jeszcze dobór odpowiedniego ekranu do tego projektora. Projektor służyć będzie w glównej mierze do wyświetlania filmów, dlatego chciałabym zainwestować w dobry ekran aby obraz był jak najwyższej jakości. Jaki ekran dobrać do mojego modelu projektora? Na stronie ekranownia.pl widziałem ekrany Kraftmann oblique premium tens, który mi polecano przy zakupie projektora jednak cena nie jest zbyt zachęcająca... Co w tej sytacji polecacie?
  3. A propos sal kinowych w domu ponieważ jestem na etapie początku prac związanych z salą kinową w domu. Nie chcę zaśmiecać forum, więc podpinam się pod ten temat. U mnie na dzień dzisiejszy jest zrobiona wylewka a nie ma ani tynku ani instalacji elektrycznej ani nawet kostrukcji sufitu GK Pokój ma 4,5x4,5 metra. Czy ktoś kiedyś współpracowal z taką firmą jak hdcinema.pl lub zna się na rzeczy? Trochę zwątpiłem w swoje umiejętności i potrzebuję Waszych porad dotyczących realizacji mojego "projektu"
  4. Odświeżam temat. Chciałbym zrobić system nagłośnienia w 5-ciu pomieszczeniach przy czym założenia są takie: centralna baza/serwer z plikami muzycznymi, w każdym pomieszczeniu głośniki schowane w suficie, możliwość niezależnego odtwarzania w każdym pomieszczeniu, możliwość regulacji głośności, wyboru utworu/playlisty z przenośnego (bezprzewodowego) panelu lub z panelu na stałe zamontowanego na ścianie. Zastanawiam się nad realizacją mojego projektu z pomocą specjalistów, a najlepiej http://hdcinema.pl/ Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Czy cenowo wychodzi podobnie?
×
×
  • Utwórz nowe...