Skocz do zawartości

Machidiel

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Machidiel

 1. Trochę czasu minęło od ukazania się tego postu, ale radzę posłuchać Rogera Watersa i jego "Amused To Death". Potem...potem proszę o podzielenie się wrażeniami:)
 2. Dziękuję. Póki nie odsłucham, nie będę wiedział, ale coś mi się wydaje, że to połączenie "obali mit", że Denon i JBL się gryzą. :evil:
 3. Kochani koledzy, towarzysze, rodacy... Jakie kolumienki pod Denon PMS 1500AE+DCD 1500AE? Muza Rock, POP, metal itp. Pomożecie?
 4. O to super. Ja też jestem już raczej "po wyborze". A co wybrałem? Zostałem przy JBL L880, i dodałem Denona PMA-1500AE. Teraz zostało mi "tylko" dołożenie CD, i albo to będzie DCD 1500AE, albo NAD C 542...w ostateczności wezmę Rotel'a RCD-06. Tak czy siak, moje pole wyboru znacznie się zawęziło. Czy to dobry wybór? Nie wiem, ale moja przygoda właśnie się zaczęła i obym nie skończył niczym Gollum...Pozdrawiam wszystkich. Gdyby ktoś słyszał jak gra taki zestaw jaki zaproponowałem-proszę pisać. Miłego dnia.
 5. Pytanie proste, niemal banalne, zahaczające o infantylność, ale muszę je zadać: Do muzyki rockowej, progresywnej, który z tych dwóch odtwarzaczy zagra lepiej? Pozdrawiam.
 6. Witaj. Masz całkowitą rację, ale...L890 są wymienione jako drugie, czyli to taka alternatywa gdybym np. dostał extra kase od wujka. A tak na serio, to te kolumienki plus zestaw Vincenta mogę mieć za cenę oscylującą w okolicach 8500zł. Temat nie jest jeszcze do końca zamknięty, bo będę jeszcze porównywał ceny/jakość/preferncje własne z Cambridge Audio Amplituner AV Azur 640 R v.2 i Azur 640 C v.2. Tak czy siak na około 2.5 miesiąca mam po spokojnym śnie...Dziękuję za sugestie.
 7. Witam wszystkich. Kochani, ten temat pewnie będę męczył tak do początku grudnia, póki nie dokonam zakupu. Do tego czasu będę wdzięczny za każdą, dosłownie każdą pomoc. Dysponuję kwotą ok. 8000zł i za nią mam zamiar kupić sobie cztery "klocuszki": kolumny, amplituner oraz odtwarzacz CD [DVD?]. Na początku upatrzyłem sobie takie rzeczy: Kolumny JBL Studio L 880/890 [i tego wyboru jestem raczej pewny], amplituner H/K AV AVR 340, oraz CD...i tu mam największy problem. Najpierw to był DVD H/K 47, ale teraz nabieram smaku na Rotel RCD06. Dodam, że mój pokój ma powierzchnię ok. 22m, głównie słucham muzyki rockowej, metalowej i klasycznej [tym bardziej wybór jest utrudniony]. Naprawdę będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam. Hmmm, chyba już wiem z czego złożę mój zestaw: JBL L880 plus klocki Vincent'a: CD S-3, oraz SV-233. Ale nadal czekam na opinie.
×
×
 • Utwórz nowe...