Skocz do zawartości

klimek

Uczestnik
 • Zawartość

  61
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. No i udało się Kable przelutowane, wszystko pięknie działa Linia 2/3 połączenie do kontrolera 2xJack 6,3 na 2xRCA Linia 4/5 połączenie do komputera 2xRCA(na przejściówkach Jack-RCA) na Jack 3,5 stereo. Może dałoby się to zrobić żeby lepiej wyglądało, ale po co skoro działa Więc już ostatecznie dziękuję za pomoc. I pozdrawiam!
 2. Chodzi o to, że na większych mikserach są kanały specjalnie pod CDki, tu nie ma i bałem sie, że to tez mi nie zaskoczy. Musze kupić adaptery, Jacka i dwa cinche i będę wszystko mógł sprawdzic.
 3. Czyli musiałem sie z nim nie zrozumieć, bo ja miałem taki pomysł a on powiedział, że to nie pójdzie
 4. Behringer Eurorack UB502
 5. Problem częściowo rozwiązany: Gdy w liceum zajmowałem sie dźwiękiem na imprezach szkolnych miałem do użytku mixer soundcraft EPM 12, ktory miał dodatkowe dwa wejścia stereo. Ten mixer ma tylko mikrofonowe. Czyli "prąd się nie zgadza". Teraz jest kolejny problem, bo wychodzi na to, że ten mikser jest w stanie obsłużyć tylko laptopa lub tylko konsole i to tylko z regulacją głośności przez main.
 6. Nie. Ale kupie przepinki chinch jack i spróbuje podpiąć. Jak nie zadziała to zareklamuje mikser i moze to rozwiąże problem.
 7. Mój błąd. Ale i tak na pierwszej linii wszystko powinno być ok.
 8. Powiedziałbym, że problem tkwi w tym, że nie mam kabla wpinanego do miksera na dwa jacki tylko na jednego stereo, gdyby nie to, że na pojedynczym wejściu liniowym(1) mam to samo...
 9. Gra dobrze tylko wtedy jak podpinam sie w te wejścia RCA
 10. Laptop podłączałem kablem mini-jack(adapter) na 2xRCA i grało. Po podpięciu tym samym kablem kontrolera(z kontrolera wychodzi 2xRCA na duży jack do miksera) wszystko sie chrzani. Z miksera wychodzą dwa kable jack-jack do monitorów.
 11. Te same kable. Ustawiam głośność dla kanału i główną(main). Jeżeli wpinam sie wejściem rca to tylko main. Ten sam efekt jest kiedy wpinam sie do wejścia liniowego na kanale 1 i taki sam jak wpinam sie w jedno z wejsc na kanałach 2/3 lub 4/5.
 12. Wszystko grało jak należy
 13. Tak. Zanim kupiłem mikser, to słuchałem podpiąwszy bezpośrednio komputer tym kablem(2xRCA - duży jack)
 14. Tak jakby powycinało i spłyciło znaczną część dźwięku. Nagranie jest zrobione telefonem ustawionym przed głośnikiem. Brzmi to identycznie prawie jak na nagraniu.
 15. Trochę mi to zajęło, znaczy, większość zrobiłem już po nie całym tygodniu, jednak do dziś borykam się z jednym problemem. Najpierw zdjęcie głośników: Mój problem polega na tym, że przy takim podpięciu: Zdjęcie Mam mocno zniekształcony dźwięk(nagranie). Na początku myślałem, że to kwestia kabla(mini-jack do duży jack), ale dzisiaj w końcu miałem trochę czasu i po podpięci konsoli w to wejście na zdjęciu kablem 2xRCA do duży jack, miałem znowu to samo. Co może być problemem? Czy źle podpinam? A może coś z mikserem? Zauważę tylko, że dzieje się to na każdym wejściu. Jedyna opcja jak mi się udało posłuchać muzyki, to wpięcie 2xRCA w mikser i na duży jack do laptopa. Jednak jest to niewygodne. Pomożecie?
×
×
 • Utwórz nowe...