Skocz do zawartości

natash

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

O natash

 • Ranga
  Debiutant
 1. Witam, Chciałbym kupić zestaw do użytku domowego nie audiofilskiego, tak naprawdę ciężko mi się odnieść co powinien mieć bo w obecnych czasach nie wiem jakie są możliwość, na pewno CD, Radio FM, USB, może możliwość odtwarzania muzyki/radia z Internetu. W tej cenie może być sprzęt używany, bo na tym mi nie zależy żeby był nowy, ważne żeby ładnie grał. Pomieszczenie 20-30m2, muzyka pop, rock. Jak potrzeba więcej danych dajcie proszę znać lub rzućcie hasłami chętnie doczytam na co jeszcze zwrócić uwagę w gąszczu informacji z Internetu.
 2. Wolałbym jednak jakąś mini wieże HIFI, możesz coś polecić?
 3. 1. Budżet 1000 zł, zastanawiałem się nad wyborem pomiędzy mini-wieżą, a dobrymi głośnikami do laptopa. Chociaż chciałbym mieć możliwosć radia FM, także nie wiem czy w takim przypadku głośniki nie odpadają. 2. Pomieszczenie 25 m2 3.Kolumny mogą być rozstawione w odległości od siebie ok 3-4 m. 4. Muzyka, Rock, Pop, Soul (napewno nie techno, bas, rap) 5. Może być używany.
 4. 1. Budżet 1000 zł, zastanawiałem się nad wyborem pomiędzy mini-wieżą, a dobrymi głośnikami do laptopa. Chociaż chciałbym mieć możliwosć radia FM, także nie wiem czy w takim przypadku głośniki nie odpadają. 2. Pomieszczenie 25 m2 3.Kolumny mogą być rozstawione w odległości od siebie ok 3-4 m. 4. Muzyka, Rock, Pop, Soul (napewno nie techno, bas, rap) 5. Może być używany.
 5. Chciałbym kupić sprzęt do odtwarzania muzyki nie jestem audiofilem, szukam czegoś co ładnie brzmi i jest budżetowym rozwiązaniem. Korzystam z Deezer/Spotify, mam trochę płyt CD, dlatego może rozważałbym mini-wieże, jak niema nic ciekawego to jakieś dobre głośniki do PC/Iphone. Możecie coś doradzić w którą stronę iść i co konkretnego kupić, dziękuje bardzo za pomoc, rady, wskazówki i rozważania .
 6. Chciałbym kupić sprzęt do odtwarzania muzyki nie jestem audiofilem, szukam czegoś co ładnie brzmi i jest budżetowym rozwiązaniem. Korzystam z Deezer/Spotify, mam trochę płyt CD, dlatego może rozważałbym mini-wieże, jak niema nic ciekawego to jakieś dobre głośniki do PC/Iphone. Możecie coś doradzić w którą stronę iść i co konkretnego kupić, dziękuje bardzo za pomoc, rady, wskazówki i rozważania .
×
×
 • Utwórz nowe...