PSV !!!

Uczestnik
 • Zawartość

  115
 • Dołączył

 • Ostatnio

O PSV !!!

 • Ranga
  Sympatyk
 • Urodziny 29.08.1991
 1. Wolałbym jednak coś Onkyo. polubiłem ich brzmienie.
 2. Zmiana funduszy. Okazuję się, że te moje głośniki (bo w końcu znalazłem dokładnie jaki to model, na moich nie na nalepek, kiedyś coś znalazłem ale okazało się, że to było błędne. One wcale nie mają 20 WAT, a https://goo.gl/iQnLPX) Wzmak do 300zł, wiadomo, jak taniej będzie tym lepiej ; )
 3. Przymierzam się do kupna wzmacniacza Onkyo A-8015, wcześniej miałem Onkyo A-8220, lecz musiałem sprzedać. Używałem z nim głośników o mocy 20 WAT z wieży Sony. Dźwięk z tego wzmaczniacza bardzo mi się podobał, był ciepły i przyjemny w odsłuchu. Słucham bardzo różne gatunki muzyki i nie narzekałem. Jak jest z tym, ktoś coś wie, miał go czy porównywalnie gra co mój poprzednik, bo wiadomo nie wszystkie wzmacniacze jednej firmy tak samo grają. Teraz będę podłączał do niego kolumny: Tonsil Space '86. ps. W ogóle czy warto te "spejsy" regenerować? Wyszło by mnie to 90-120 zł. Różne to opinie o tych kolumnach słyszałem. Do wymiany w moich (co znalazłem na strychu) są zawieszenia. Jak nie space 86' to i tak zmienił bym sobie te moje soniacze od wieży na coś lepszego. Nie musi to być nie wiadomo jaki przeskok. Zastanawiam się między dwoma kandydatami: - Magnat Sonobull 40 - Technics SB-F920 Obie w podobnej cenie.
 4. No aż tak bardzo to nie, ale dobrze też nie jest. Czasami zatrzeszczy potencjometr od głośności, czasami też ten od basu, ale trzeszczenie potencjometru basu jest słyszalne tylko na słuchawkach. No nic, może znajdę jakieś zepsute Onkyo i dobrego elektryka. Poczekamy, zobaczymy.
 5. Witam, Czeka mnie wymiana dwóch potencjometrów, od regulacji głośności i od regulacji basu. Słyszałem że to nie jest skomplikowana sprawa więc chciałbym z tatą wymienić. Zdecydowałem się na DIY dlatego, że podobno w serwisach wymieniają części oryginalne na zamienniki, ale części te co nie mają podlegać naprawie. Teraz tylko mam problem, jak znaleźć te potencjometry oryginalne do tego wzmacniacza i czy naprawdę to nie jest trudna sztuka. Już mówię jaki mam wzmacniacz, jest to Onkyo A-8220. Z góry dziękuje za pomoc i czekam na wasze porady. Pozdraiwam, PSV!!!
 6. Ta by była fajna - http://www.audiotrak.co.kr/audiotrak/prodigyhd2gold.php Tylko widzę że ją trudno znaleźć A ta druga, ESI Juli@ można kupić spokojnie, tyle że już jest droższa. Znalazłem właśnie innego Audiotraka - http://sklep.fabrykadzwieku.net.pl/Studio/...igy71-HiFi.html No i jednak jest ta Audiotraka Progidy HD2 jako licytacja - http://www.allegro.pl/item909566068_audiot...d_rzadkosc.html ale poczekam może jeszcze będzie jakaś inna oferta tej karty
 7. ok. 300zł
 8. Chodzi mi o kartę wewnętrzną, ale fajnie gdyby miała panel zew. Oczywiście najważniejsza rzecz jak mówiłem to dobra praca karty w stereo. Dobrze tez żeby miała karta wyjście cinch.
 9. Witam, Mam wzmacniacz Onkyo A-8220 i chciałbym do niej kupić jakąś porządną karte dźwiękową. Najlepiej typowo do zestawu 2.0, jak nie to żeby dobrze obsługiwała dwa kanały. Czekam na wasze propozycje. Pozdraiwam, PSV !!!
 10. pacio94 bo wiesz, mówisz mi o tych przykładowych totemach, ale te głośniki unitra to ich nie kupuje, a totemy bym musiał kupić. Te głośniki dostaje od wujka. Stan jest bardzo dobry, a że trzeba tam jeden głośnik wymienić albo zregenerowac to nie problem. Ja tylko chce wiedzieć czy Onkyo będzie je dobrze napędzał. Chciałbym wiedzieć jak one mniej więcej grają, bo nie miałem nigdy takich głośników. Potem jeśli będę kupował coś nowego to monitory odpadają. Z jednego względu, takiego że będzie mi brak basu. A pokój który mam to to 12 m kwadratowych do tego pokoju może i monitory by wystarczyły ale to nie dla mnie. Mam jeszcze takie pytanie, jeśli chodzi o mój wzmacniacz - Onkyo A-8220. Jaka jest jego górna granica, chodzi mi o to jakie najlepsze kolumny można do niego podpiąć.
 11. A jak sprawa wygląda z tymi totemami, ile kosztują i jak grają. Ja chce mieć kolumny do rocka, klasycznego rocka, progresywnego rocka, jazz, smoth jazz. jazz, r&b (cos typu, seal, simply red).
 12. Witam, Mam zamiar odnowić głośniki które dostane od wujka, do wymiany jest jeden głośnik niskotonowy. To jest mój zestaw który teraz posiadam: Wzmacniacz - Onkyo A-8220 Odtwarzacz CD - Technics SL-P200 Odtwarzacz Kaset - Pioneer CT-W701R Tuner Radiowy - Unitra Faust 205 S Głośniki które dostane od wujka to te - http://unitra.eu.org/node/669, chyba ten pierwszy model, ale pewny nie jestem. Czy te głośniki będą ładnie grały z moim obecnym segmentem? Jakie są wasze opinie na ten temat? Pozdrawiam, Hubert
 13. Pierre Estève - Atlantis II Soundtrack Wspaniały soundtrack, piękna muzyka. Można przesłuchać tą ścieżkę dźwiękową bez przełączania piosenek. Gorąco polecam !!
 14. Ja zakupiłem właśnie Pink Floyd - The Wall, właśnie kasetę. Tu są zdjęcie książeczki i kaset: http://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=5...isp=attd&zw http://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=5...isp=attd&zw http://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=5...isp=attd&zw http://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=5...isp=attd&zw http://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=5...isp=attd&zw http://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=5...isp=attd&zw http://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=5...isp=attd&zw http://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=5...isp=attd&zw http://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=5...isp=attd&zw http://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=5...isp=attd&zw http://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=5...isp=attd&zw Made in Holland jak widać, może będzie dobrze, czekam z niecierpliwością na kasetę A jeśli chodzi o Michaela to ta co jest Dolby HX PRO to jest inna nie jest chyba kaseta Type I ? Czym się one różnią tak w ogóle, jakością ? Jak dobrze myślę to Type III, tak ? Obecnie to licytuje 3 kasety: 1. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=752988121 2. http://www.allegro.pl/item748259816_michae..._dangerous.html 3. http://www.allegro.pl/item748259080_michae...dancefloor.html Mam jeszcze zamiar kupić te kasetę: http://cgi.ebay.pl/MICHAEL-JACKSON-THRILLE...id=p3286.c0.m14 ale wątpię że u nas znajdę taki rodzynek.